گرشاسبی : زادمهر استعفا داده است

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: امروز برای حل مشکل مالی به وزارت ورزش رفتیم که مهدی تاج هم در این جلسه حضور داشت ......

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: امروز برای حل مشکل مالی به وزارت ورزش رفتیم که مهدی تاج هم در این جلسه حضور داشت.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با فارس، در مورد استعفای محمد زادمهر از هیأت مدیره پرسپولیس گفت: استعفای زادمهر اتفاق جدیدی نیست، او قبل از سفر به خارج از کشور استعفایش را اعلام کرد. نباید فراموش کنیم که در پایان فصل، قرار داریم و طبیعتا تغییراتی در باشگاه حاصل خواهد شد.

وی در مورد اینکه امروز به وزارت ورزش رفته بود، عنوان کرد: به وزارت رفتیم و جلسه ای با مدیران برگزار کردیم، به هر حال وزارت متولی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. درخواست کردیم برای حل مشکلات مالی به ما کمک کنند. جلسه خیلی خوبی بود و مهدی تاج هم در آن حضور داشت، درخواست زیادی نداریم و فقط حق خودمان را می خواهیم، می خواهیم حق مان از بلیط فروشی پرداخت شود. میانگین حضور هواداران در ورزشگاه 55 هزار نفر در دیدارهای پرسپولیس بوده است که با احتساب حداقل بلیط فروشی که نفری 10 هزار تومان است، اگر پول ما پرداخت شود، تمامی مشکلات مالی ما حل خواهد شدو  با بازیکنان تسویه حساب می کنیم.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس تأکید کرد: از طرف دیگر، از اسپانسر بیش از 20 میلیارد طلب داریم که باید آنها پول ما را پرداخت کنند، امیدوارم امروز تا پایان ساعت اداری با تلاش هایی که صورت می گیرد به باشگاه پول برسد.

گرشاسبی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات پرسپولیس حل خواهد شد، اظهار داشت: بله، به هر شکل ممکن تلاش می کنیم تا مشکلات مان و حواشی حل شود، بازیکنان تیم مان امروز به تمرین می روند، پرسپولیس یک تیم مردمی که بازیکنان و هوادارانش از جایگاه رفیعی بهره می برند. دلجویی از دو طرف کارآمد است، تمریناتمان را بدون مشکل پیگیری خواهیم کرد و دوست نداریم مثل مدیرانی باشیم که بعد از رفتن ما بازیکنان نسبت به فعالیت ما بدبین باشند.

عضو هیأت پرسپولیس در پایان گفت: اسپانسر راضی بود تا در صورت تمدید قرارداد مثل باشگاه استقلال به ما حواله بدهد، که این موضوع مورد تأیید ما نبود، چرا که می خواستیم پرداختی ما به بازیکنان نقدی باشد، تسویه حساب غیرشفاف و غیرنقدی مورد تأیید ما نیست و ما می خواهیم تسویه حساب نقدی کنیم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال