گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می‌شود

به گزارش مدال، حمیدرضا گرشاسبی در گفتوگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در واکنش به انتشار پارهای شایعات، اظهار داشت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازیهای ما یک سری شایعهسازیها و شیطنتها اتفاق بیفتد ......

به گزارش مدال، حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در واکنش به انتشار پاره‌ای شایعات، اظهار داشت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازی‌های ما یک سری شایعه‌سازی‌ها و شیطنت‌ها اتفاق بیفتد. همانطور که قبل از این نیز تاکید داشتیم، هواداران این روزها باید بیش از هر زمانی هوشیار باشند و اجازه ندهند این قبیل اقدامات به پرسپولیس لطمه بزند.

وی ادامه داد: مطلبی  منتشر شده است مبنی بر اینکه اموال سرپرست باشگاه توقیف گردیده است. این خبر از اساس کذب محض است. مساله این بود که یکی از آژانس‌های هواپیمایی که از سال‌های قبل و پیش از حضور مدیران کنونی، از باشگاه پرسپولیس طلبکار بوده است، اقدام به توقیف یکی از خودروهای باشگاه نمود.

سرپرست باشگاه، خاطر نشان کرد: اینکه پرسپولیس با بدهی‌های زیادی از گذشته روبرو بوده است بر کسی پوشیده نیست. ما تلاش زیادی کرده‌ایم تا این تعهدات را به مقدار قابل توجه کاهش دهیم. از طرفی همه می‌دانند تا امروز با اقدامات انجام شده چه خطراتی از سر پرسپولیس گذشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.

گرشاسبی در ادامه افزود: مشکلاتی از این دست را هم تا زمانی که از طرف هواداران، امانتدار هستیم با توجه به سیاست ها و رهنمود های اعلامی وزارت ورزش و جوانان و برنامه ریزی های انجام شده در باشگاه حل و فصل خواهیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از این ناحیه خطر و مشکل خاصی باشگاه را تهدید نمی کند و فقط از هواداران می خواهیم با حفظ هوشیاری و هوشمندی خود ، از پرسپولیس و سرخپوشان حمایت کنند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال