گرشاسبی: عده ای عاشق پرسپولیس بودند طلب خود را بخشیدند

حمیدرضا گرشاسبی درباره بدهیهای باشگاه پرسپولیس و اینکه این باشگاه باید تا قبل از ۹ شهریور بدهیهای خود را صاف کند تا بتواند در لیگ قهرمانان حضور پیدا کند، اظهار داشت: بدهیها به قوت خود باقیست و ما با کمک هیئت مدیره و وزارت ورزش به دنبال این هستیم تا آنها را مرتفع سازیم تا انشاالله بدون دغدغه خود را برای مسابقات آسیایی آماده کنیم ......

 حمیدرضا گرشاسبی درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس و اینکه این باشگاه باید تا قبل از ۹ شهریور بدهی‌های خود را صاف کند تا بتواند در لیگ قهرمانان حضور پیدا کند، اظهار داشت: بدهی‌ها به قوت خود باقیست و ما با کمک هیئت مدیره و وزارت ورزش به دنبال این هستیم تا آنها را مرتفع سازیم تا انشاالله بدون دغدغه خود را برای مسابقات آسیایی آماده کنیم. البته ما بخش عمده‌ای از بدهی‌های خود را پرداخت کردیم و عده‌ای نیز که واقعا عاشق پرسپولیس بودند طلب خود را به این باشگاه بخشیدند. الان هم ۳۰،۴۰ طلبکار دیگر داریم که با یکسری در حال مذاکره‌ایم و چند پرونده هم در کمیته انضباطی فدراسیون است. همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا در پایان تابستان بدهی‌های خود را به صفر برسانیم.

او در مورد اینکه گفته می شود بدهی‌های باشگاه استقلال خیلی بیشتر از بدهی‌های پرسپولیس است، یادآور شد: در مورد لیستی که از بدهی‌های باشگاه استقلال منتشر شده بود باید مسئولان این باشگاه نظر داده و آن را تایید کنند اما بدهی‌های ما خیلی کمتر از مبلغی است که در مورد تیم استقلال عنوان شده است.

گرشاسبی با تمجید از هواداران این پرسپولیس یادآور شد:باشگاه به هواداران خود می‌نازد. چرا که آنها هر موقع که تیم نیاز مالی داشته به کمک‌مان آمده‌اند. قطعا اگر حمایت هواداران نبود نمی‌توانستیم در ۳ فصل اخیر این موفقیت‌ها را کسب کنیم. آن هم در حالی که از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم اما حمات هواداران باعث شد با تلاش و انگیزه بالا به راه‌مان ادامه دهیم و انشالله این فصل هم قهرمانی دیگری را بدست خواهیم آورد. اگرچه هر چقدر موفقیت‌ها بیشتر می‌شود کار ما هم سخت است چون قرارداد‌های بازیکنان بالاتر می‌رود و باید پاداش‌های آنها را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که او میراث‌دار بدهی مدیران قبلی پرسپولیس بوده است، خاطرنشان کرد: به عقیده من هر مدیری که به پرسپولیس می آید دنبال این است که به این باشگاه خدمت کند. اما مدیریت در پرسپولیس عادی نیست بلکه در واقع مدیریت بحران است. شما از همان شروع کار با موج‌هایی روبه‌رو می‌شوید که اگر کوچکترین غفلتی کنید در این موج‌ها غرق خواهید شد. مدیران قبلی هم قصد خدمت داشتند اما در این موج‌ها غرق شدند. خیلی از بدهی‌های باشگاه مربوط به سال‌های قبل است که اصلا مشخص نیست واقعی هستند یا نه. به این خاطر نیاز به پیگیری دارند. زخم‌های کهنه در باشگاه زیاد است که باید به دنبال بهبود آنها بود.

گرشاسبی در رابطه با اتفاقاتی که در بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس رخ داد، عنوان کرد: پرداختن و رسیدگی به یکسری اتفاقات مربوط به ارگان‌های مربوطه است. مراجعی که باید این مسائل را رسیدگی کنند مشخص است و ما تمرکز‌مان را روی مشکلاتی که در باشگاه داریم، خواهیم گذاشت.

او در رابطه با اختلاف بین کاپیتان‌های پرسپولیس و لیدرهای این تیم که اخیرا حواشی زیادی را برای سرخ‌وشان داشت، تصریح کرد: در هر خانواده‌ای از این مشکلات بوجود می‌آید و مهم این است که شما به موقع این مسائل را مدیریت کرده و حل کنید که این اتفاق هم رخ داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌هایی که در مورد قدرت پیدا کردن لیدرها در فوتبال ایران و مخصوصا سرخابی می‌شود، گفت: هر باشگاهی لیدر و در واقع کمیته مشوقین دارد که وظایف آن مشخص است. اگر شرح وظایف برای مشوقین تعیین شود مشکلی پیش نمی‌آید.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال