گرشاسبی: نخواستیم بازیکنی را به زور نگه داریم

سرپرست باشگاه پرسپولیس به موضوعی که می خواست، بالاخره رسید؛ اینکه هواداران درک کنند او تلاش زیادی برای حفظ بازیکنان داشته است ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس به موضوعی که می خواست، بالاخره رسید؛ اینکه هواداران درک کنند او تلاش زیادی برای حفظ بازیکنان داشته است.
حمیدرضا گرشاسبی تحت فشار شدید هواداران بود و طرفداران پرسپولیس گمان می‌کردند فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا علاقه به ماندن دارند اما باشگاه نمی‌تواند انتظارات شان برای تمدیدقرارداد را برآورده کند اما اتفاقاتی پیش آمد که بازی عوض شد از جمله پیامی که احمدزاده از طریق استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن مدعی شد چون برخی از تماشاگران به خانواده‌اش توهین کرده بودند، قید ادامه فعالیت در پرسپولیس را زد.
گرشاسبی در مورد این شرایط گفت: «خدا را شکر می کنم که هواداران متوجه صداقت ما شدند. باور کنید هر چه این بازیکنان، خواستند، مهیا کردیم. جریمه‌ها را بخشیدیم، آپشن‌ها را افزایش دادیم، بهترین شرایط برای انتخاب را فراهم کردیم و حتی به آنها زمان دادیم تا بتوانند با فراغ بال تصمیم بگیرند اما در نهایت خواسته‌های شان به جایی رسید که از دسترس و قدرت ما خارج شد. همین که طرفداران باهوش پرسپولیس این شرایط را متوجه شدند، برای مان یک دنیا ارزش دارد.»
گرشاسبی در نهایت افزود: «ما به کارمان به عنوان بهترین تیم ایران ادامه خواهیم داد. می‌دانم شرایط سختی در پیش است ولی باید با داشته‌های مان به لیگ برگردیم و امیدوارم اتفاقات خوبی نیز رخ بدهد. من نخواستم هیچ بازیکنی را با زور و تهدید در پرسپولیس حفظ کنم تا هم شخصیت باشگاه حفظ شود و هم بازیکنان فراغ بال داشته باشند. کسی که دلش با ما نبود، رفتنی شد اما وظیفه خودم می دانم از کسانی که با درک شرایط حساس باشگاه تصمیم به ماندن گرفتند، کمال تشکر را داشته باشم.»

تگ ها


پرسپولیس فوتبال