گرشاسبی همه فولاد را حفظ کرد؟

حمیدرضا گرشاسبی مدیر عل باشگاه فولاد کار بزرگی را در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر به سرانجام رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که گرشاسبی در جانشینی سعید آذری با تعداد زیادی از بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده بود مواجه شده بود اما از زمان تحویل گرفتن مدیریت باشگاه فولاد تقریبا همه بازیکنان در دسترس را حفظ کرده است.

اولین تمریدی گرشاسبی در فولاد ساسان انصاری مهره موثر این تیم بود و سپس اغلب بازینان دیگری که قرارداد یک ساله و البته خواهان‌های مهمی در لیگ برتر داشتند نیز حفظ شدند که از میان آنها باید به صالح حردانی مدافع ملی پوش تیم ملی اشاره کرد.

فولاد اگرچه زبیر نیک نفس، فرشاد احمدزاده، محسن فروزان و عارف آقاسی را در همان ابتدای فصل نقل و انتقالات از دست داد اما گرشاسبی که پس از این جدایی‌ها به باشگاه رسیده بود توانست استخوان بندی تیم را حفظ کرده و به نظر می‌رسد آخرین مهره مدنظر او در فولاد نیز حفظ شده باشد.

او از زمان معرفی به عنوان مدیرعامل فولاد در سفرهای مختلف به اهواز و بازگشت به تهران موفق به جلب رضایت بازیکنانی شده که با توجه به بسته بودن پنجره حضورشان در جمع سرخ‌های جنوب ضروری به نظر می‌رسید و عملکرد او باعث شده که دیگر کسی نگران بسته شدن پنجره فولاد نباشد.

پیش‌بینی می‌شود این مدیر سابق پرسپولیس بتواند آخرین مهره مدنظر خود را حفظ کند تا در این زمینه کاملا موفق از میدان بیرون بیاید.

فولاد اولین باشگاهی است که اردوی خود را در کرج برای شروع رقابت‌های لیگ برتر آغاز کرده و تیم فولاد ۱۴۰۰/۰۱ آرام آرام زیر نظر عبدالله ویسی شکل می‌گیرد.

تگ ها


حمید رضا گرشاسبی نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال