گرشاسبی: همه کار کرده‌ایم پیکان در لیگ بماند

مدیرعامل پیکان اعلام کرد کل مجموعه ایران خودرو تمام تلاششان را انجام می دهند تا این تیم در لیگ برتر بماند....

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل خودروسازان در مصاحبه با برنامه ورزش ایران رادیو ایران  در مورد تسویه حساب فصل گذشته تیم والیبال پیکان گفت: بدهی هایی بوده که از ۸ سال گذشته تلنبار شده است که ما بخش عده ای از این بدهی را پرداخت کرده و مابقی را تقسیط کرده و طی امسال یا در دو – سه ماه آینده آن را به صورت قسط بندی پرداخت می کنیم. که میزان بدهی بالای یک میلیارد بوده که یک سوم آن پرداخت شده است.

وی در مورد اوضاع تیم فوتبال پیکان گفت: خوشبختانه تیم از نظر روحی روانی وضعیت خوبی دارد و طی ۶ بازی که مدیرعامل پیکان بوده ام، بجز بازی اول با پرسپولیس، در باقی بازیها نتایج خوبی گرفته ایم. زمانی که ما تیم را تحویل گرفتیم، پیکان وضعیت خوبی نداشت و تلاش ما این است که باشگاه قدیمی پیکان در لیگ بماند و برای بازی حساس امشب همه جوره آماده هستیم.

او ادامه داد: کارهایی که بایستی برای تیم انجام می دادیم، با حمایت مدیریت محترم گروه صنعتی ایران خودرو حمایت ها را انجام داده ایم و امیدواریم امشب نتیجه لازم را کسب کنیم.

گرشاسبی در مورد ماندن یا سقوط پیکان به دسته اول گفت: تمام تلاش ما این است که تیم در لیگ برتر بماند، بدشانسی هایی نیز آوردیم و امیدواریم که نتایج لازم را کسب کنیم و در لیگ بمانیم.

تگ ها


حمید رضا گرشاسبی پرسپولیس تهران پیکان تهران