گرشاسبی: پول برانکو در گاو صندوق پرسپولیس بود

گرشاسبی می‌گوید که طلب برانکو ایوانکوویچ در گاو صندوق پرسپولیس بود و هیئت مدیره وقت سرخ ها باید مشخص کند که چرا این رقم پرداخت نشد....

به گزارش ورزش سه، حمیدرضا گرشاسبی این روزها یکی از پرخبرترین افراد در اطراف باشگاه پرسپولیس است؛ موافقین او می‌گویند که در دوره اش این باشگاه نظم ویژه ای داشت و مخالفین، وی را یکی از عوامل جدایی برانکو می‌دانند. گرشاسبی امروز در برنامه ورزشگاه حضور یافت و درباره وضعیت پرسپولیس اظهار نظر کرد:

* چرا پول برانکو را ندادند؟
گرشاسبی صحبت هایش را با موضوع برانکو آغاز کرد: پول آقای برانکو در گاو صندوق بوده و بارها هم مصاحبه کردند. حالا اگر هیئت مدیره وقت تصمیم دیگری می‌گیرند، الان چرا بهانه گیری می‌کنند؟ آن موقع دلار هم اینقدر گران نبود، چه دلیلی داشت ندادند، به چه دلیل؟

* سه میلیارد اشتباهی به حساب ما آمد
وی درباره مشکلات پرسپولیس همچنین گفت: پیش از بازی فینال با کاشیما، یک یا دو میلیون تومان در حساب باشگاه بود. این را من در رسانه ملی می‌گویم، مدیر مالی ما الان یا بعدا در باشگاه می‌بیند. در اوج ناامیدی من به فدراسیون خواهش کردم که قرض بدهید گفتند نداریم. در یک معجزه ای، یک بانکی دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اشتباهی وارد حساب ما کرد. ما این مبلغ که اشتباهی به حساب پرسپولیس آمد را یک ساعتی بیرون کشیدیم.

* به خاطر پرسپولیس دادگاهی شدیم
حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به این رقم، توضیح داد: این باشگاه را می‌گویند دولتی است، هر پولی که وارد حساب می‌شود باید به خزانه دولت برود بعد به بانک ما بیاید. ما اگر پولی به حساب می‌ریختیم درجا از حساب برداشته می‌شد و نمی‌توانستیم به ژاپن برویم. همه عزیزانی که با من کار کردند، می‌دانند چه میگویم. ما آن سه میلیارد را پس دادیم اما الان دادگاهی را می‌رویم و فکر کنم یک اتفاق خدایی بود.

* بحث حضورم در پرسپولیس مطرح نیست
مدیرعامل سابق سرخ ها درخصوص احتمال بازگشتش به پرسپولیس اظهارداشت: فعلا بحث حضورم در پرسپولیس مطرح نیست. تا این لحظه من سعی کردم یک کلمه به هواداران دروغ نگویم و خدا کند بعد از این هم دروغ گو نباشیم.

* ترابی برای ما شرط گذاشته بود 
گرشاسبی با اشاره به انتقال ترابی و بیرانوند عنوان کرد: در یک مقطعی که با پنجره های بسته و با محرومیت. باید آدم خودش را در آن شرایط بگذارد. مهدی ترابی که هم یک قرارداد با سایپا داشت، هم یک قرارداد داخلی با تراکتور بسته بود و هم آماده به خدمت داده بود که به سربازی برود. ما این سه موضوع را حل کردیم. بدون اینکه جایی درز پیدا کند رفتیم در سایپا رضایت همه را گرفتیم، بعد ایشان را دانشجو کردیم که بحث سربازی حل شد و ایشان آمد. او میگفت من به یک شرط می‌آیم و آقای برانکو هم گفت سه بازیکن بگیرید تیم ما قهرمان است و تکمیل میشویم و یکی از آنها آقای ترابی بود. شرط ایشان این بود که اگر من آفر خارجی داشتم چهل درصد بدهم و بروم.

* درامد برانکو به خاطر بندی بود که من گذاشتم
او درباره وضعیت ترابی افزود: بعد از من دوباره با ایشان تمدید کردند، میتوانستند نگذارند. الان همان چهل درصد هم گیر باشگاه نیامد. درباره آقای بیرانوند هم ۷۰۰ هزار دلار که درآمدزایی شد بندی بود که من در قرارداد ایشان گذاشتم.

تگ ها


حمید رضا گرشاسبی پرسپولیس تهران