گرشاسبی: کارشناسان در مورد داور نظر می‌دهند

سرپرست باشگاه پرسپولیس به انتقاد از عملکرد داور دیدار این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز و البته نوعی بازی شاگردان فیروز کریمی پرداخت ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس به انتقاد از عملکرد داور دیدار این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز و البته نوعی بازی شاگردان فیروز کریمی پرداخت.
حمیدرضا گرشاسبی پس از تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: متأسفانه بازی که باید جریان داشته باشد، داور آن را از جریان انداخت. به‌هرحال این هم یک روش است دیگر، روشی بازی که بازیکنان حریف انجام می‌دادند. وقتی بازی می‌خواست کمی جان بگیرد، بازیکنان تیم گسترش فولاد می‌خوابیدند.
وی افزود: باید یک فکری بکنند. والله با این روند فوتبال ایران در آینده دچار مشکل می‌شود! باید داوران یک فکر کنند که بازی روان شود و کمتر از جریان بیفتد. تیمی که روان بازی می‌کند هم امروز دیدید که از لحاظ روحی دچار آسیب می‌شود. کلاً بازی زیبایی نبود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا داور مقصر این تساوی و بازی نه چندان زیبا بود؟»، گفت: به‌هرحال این طور مواقع همه‌چیز دست به دست هم می‌دهد. وقتی سرعت گرفته شود، بالاخره این طور می‌شود. کارشناسان در مورد داور نظر می‌دهند. ما خودمان هم کارشناس داریم و نظرشان را به مردم اعلام می‌کنیم. اگر ما اشتباه کرده باشیم، عذرخواهی می‌کنیم، اما اگر داور مقصر باشد، کمتر پیش می‌آید که تنبیه شود.
گرشاسبی در مواجه شدن با سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه طارمی اعلام کرده مقصر محرومیت پرسپولیس نیست، تصریح کرد: الان وقتش نیست. بگذارید در این مورد بعداً بحث می‌کنیم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال