گرفتن دو امتیاز برای تراکتور خوب نیست/تیم تبریزی چالش مدیریت دارد

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور تبریز با اشاره به عملکرد این تیم در دو بازی ابتدایی خود گفت: گرفتن یک امتیاز از این دو بازی عملکرد خوبی برای این تیم نیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مرتضی اسدی، در خصوص تساوی تراکتور تبریز مقابل نساجی مازندران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: تیمی که مدعی قهرمانی در لیگ برتر است نباید به راحتی امتیاز از دست بدهد. تراکتور قدر موقعیتی که دارد را نمی‌داند و باید تلاش بیشتری کند تا به پیروزی برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور افزود: کسب دو امتیاز از دو بازی ابتدایی برای تراکتور که به قهرمانی جام حذفی رسیده است اصلاً خوب نیست. تیمی که باید به قدرت‌های اول آسیا از عربستان و قطر بازی کند باید نفت مسجدسلیمان را در خانه شکست بدهد. این تساوی‌ها در شان این تیم نیست. انتظارات از تراکتور بیشتر از اینها است.

وی درباره انتقاد برخی هواداران این تیم مبنی بر عدم جذب بازیکنان مدنظر در نقل و انتقالات تابستانی افزود: احترام زیادی برای طرفداران تراکتور قائل هستم اما واقعیت این است که تراکتور خیلی خوب عمل کرد. این تیم پس از دو سال جابجایی‌های زیاد توانست بازیکنان اصلی خود را حفظ کند تا مدعی قهرمانی باشد. این تیم در خطوط سه گانه زمین مسابقه مهره‌های خیلی خوبی دارد. من فکر می‌کنم کادر فنی این تیم با ایجاد تمرکز بیشتر و ارائه بازی‌های تاکتیکی بتواند این تیم را به پیروزی نزدیک کند.

اسدی راجع به تغییرات مدیریتی متوالی در تراکتور از زمان خصوصی سازی گفت: این موضوع در تیم‌های که مالک دارد بیشتر در بخش کادر فنی رخ می‌دهد اما تراکتور درگیری چالش‌های مدیریتی است. بازیکن و مربی باید به مدیرش اعتماد کند تا خیال راحتی پیدا کند. تصمیمات مدیریتی شفاف در تراکتور باید گرفته شود و مسئولان این باشگاه هم باید پای انتخاب‌های خودشان بمانند.

بیشتر بخوانید:

بازگشت نصیرزاده به تبریز و تراکتور

زمان بازی سپاهان و تراکتور در هفته سوم لیگ برتر مشخص شد

 

 

تگ ها


تیم‌فوتبال تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال