گرفتن پیراهن مسی به قیمت فروختن هم‌تیمی!

اسکات مک تامینی، ستاره منچستریونایتد، می گوید که در بازی سال ۲۰۱۹ بارسلونا و یونایتد، لیونل مسی او را مقصر خطای اسمالینگ بر روی خودش می دانست....

به گزارش "ورزش سه"، مک تامینی درباره ماجرایی که باعث شد تقریبا نتواند پیراهن لیونل مسی را بگیرد صحبت کرده است. در دیدار بارسلونا و منچستریونایتد در چمپیونزلیگ ظاهرا لیونل مسی به اشتباه فکر می کرد که مک تامینی بوده که با آرنج به او ضربه زده است.

کاتالان ها در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۴-۰ شیاطین سرخ را شکست دادند و مسی در بازی برگشت دوبار دروازه یونایتد را باز کرد.

در دیدار رفت بین بارسا و یونایتد، مسی برخوردی با کریس اسمالینگ، مدافع منچستریونایتد، داشت که در نهایت باعث شد کاپیتان کاتالان ها یک ضربه آرنج به صورتش دریافت کند و مجبور به مداوا روی سر و صورت خون‌آلود خود شود.

وقتی در پایان بازی مک تامینی سرخیو رومرو را واسطه کرد تا پیراهن مسی را بگیرد، کاپیتان بارسا  تمایلی به دادن پیراهنش نداشت چرا که فکر می کرد مک تامینی بوده که با ضربه آرنج یک بینی خونی را به او هدیه داده است.

مک تامینی در پاسخ به این سوال که چه کسی را بهترین بازیکن در جهان می داند، گفت: "صد درصد مسی. بله مسی مسی. می دانید من پیراهن او را هم گرفته ام!

وقتی در ۲۰۱۹ برابر او بازی می کردیم کریس اسمالینگ با آرنج روی او خطا کرد و باعث شد خون از بینی او راه بیافتد. و او فکر می کرد من بودم که خطا کردم! چون به سرخیو رومرو گفتم "لطفا میشه با مسی صحبت کنی و پیراهنش را برایم بگیری؟"

رومرو برگشت و گفت "مسی فکر می کند که تو بودی که با آرنج به او ضربه زدی. من گفتم نه نه نه نه... به مسی بگو من نبودم. حتما او را راضی کن و پیراهنش را برای من بگیر چون این پیراهن قرار است به اتاق من بیاید. خلاصه مسی فهمید که من نبودم که به او آرنج زدم.

ببخشید کریسی. اما او کسی بود که مسی را اذیت کرد."

تگ ها


اسکات مک تومینی لیونل مسی بارسلونا منچستر یونایتد