گرمای شدید، بهترین متحد پرتغال برابر بلژیک

مربی پرتغال معتقد است دمای بالای هوا در شهر سویا به سودشان تمام خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال با تساوی ۲-۲ مقابل فرانسه و به عنوان تیم سوم گروهش توانست مجوز حضور در دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ را کسب کند. پرتغال اکنون روز یکشنبه باید در شهر سویا به مصاف بلژیک برود. پرتغالی ها دو روز کمتر از حریف شان استراحت خواهند کرد و بدون شک این می تواند در روز بازی به ضررشان تمام شود. آخرین بازی بلژیک روز دوشنبه برابر فنلاند بود ولی پرتغال چهارشنبه برابر فرانسه به میدان رفت.

فرناندو سانتوس مربی پرتغال در این رابطه گفت:« استراحت و ریکاوری مناسب، فاکتور مهمی در تورنمنت ها محسوب می شود و از این حیث بلژیک نسبت به ما برتری دارد ولی از یک جهت، دمای بالای هوا در شهر سویا به سود ما خواهد بود چرا که ما  برعکس بلژیکی ها به بازی در این گرمای شدید عادت داریم. معتقدم گرما مهمترین متحد ما برابر بلژیک خواهد بود.»

پرتغال در لیسبون به تمریناتش ادامه می دهد و فردا به سویا خواهد رفت. در حال حاضر نلسون سمدو و دنیلو پریرا مصدوم هستند. سانتوس در مورد این دو بازیکن مصدوم گفت:« باید ببینم ریکاوری شان چطور پیش خواهد رفت. تیم از لحاظ ذهنی قوی و آماده بازی با بلژیک است. حالا باید از لحاظ بدنی خودمان را مهیا کنیم که از هر چیزی مهمتر است.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال یورو ۲۰۲۰ فرناندو سانتوس