گروسیان: بدنبال کلین شیت در لیگ برتر هستم

سنگربان سابق استقلال امیدوار است در تیم جدیدش بتواند کلین شیت های زیادی را به ثبت برساند....

به گزارش "ورزش سه"، فرزین گروسیان سنگربان ۲۸ ساله و تنکبانی فصل گذشته استقلال خوزستان که مدتی نیز در تیم استقلال تهران حضور داشت، در نقل و انتقالات تابستانی، راهی صنعت نفت آبادان شد.


گروسیان که در لیگ دسته یک به همراه استقلال خوزستان به مقام نهم رسید، در مورد جدایی از این تیم گفت: سال خیلی خوبی در تیم استقلال خوزستان داشتم و روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم. از تمام اعضای این تیم تشکر می کنم و قدردان آنها هستم که همیشه به من کمک کردند.


وی در مورد حضور در تیم صنعت نفت آبادان گفت: فصل گذشته روند خیلی خوبی در تیم استقلال خوزستان داشتم و به تیم صنعت نفت پیوستم. قصد دارم همان روند خوبی که در استقلال داشتم را در آبادان هم ادامه دهم. مردم آبادان تعصب زیادی روی تیمشان دارند و من می خواهم دل آنها را شاد کنم.


دروازه بان جدید آبادانی ها درباره دیدار هفته نخست این تیم در مقابل پیکان تهران افزود: لیگ در حال شروع شدن است و ما هیچ شناختی از رقیب نداریم. بازی با پیکان دیدار سختی خواهد بود. ولی ما مطمئنا برای برد وارد زمین می شویم و قصد داریم لیگ را از همان هفته اول، پر نشاط و محکم آغاز کنیم و با روحیه بالا به مصاف حریف می رویم.


گروسیان درباره اینکه آیا می تواند در لیگ برتر نیز همچون دسته یک موفق به ثبت کلین شیت شود، گفت: من در استقلال خوزستان سال خوبی را پشت سر گذاشتم و کلین شیت های زیادی داشتم. قصد دارم همان روند خوب سال قبل را در صنعت نفت ادامه دهم و امیدوارم که بتوانیم سال خوبی با کلین شیت های زیاد داشته باشم.


وی در پایان گفت: از آقایان پورموسوی و عیسی زاده کمال تشکر را دارم و امیدوارم که بتوانم جواب اعتماد آنها را بدهم. از هواداران آبادانی نیز تشکر ویژه ای دارم و بابت لطفی که به من داشتند، از آنها سپاسگزارم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان فرزین گروسیان