گروسیان: ترس از پارس جنوبی؟ از هیچ تیمی نمی ترسیم

،فرزین گروسیان دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل پارس جنوبی جم، اظهار داشت: پارس جنوبی تیم خیلی خوب و قابل احترامی است، اما ما هم در زمین خودمان بازی می کنیم و با ......

،فرزین گروسیان دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل پارس جنوبی جم، اظهار داشت:

پارس جنوبی تیم خیلی خوب و قابل احترامی است، اما  ما هم در زمین خودمان بازی می کنیم و باید پیروز شویم. در کل هر تیمی که از فرصت هایش بیشتر استفاده کند، می تواند برنده شود.

وی با اشاره به عملکرد خوب پارس جنوبی و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد:

ما شرایط خوبی داریم و سر حال تمرین می کنیم و آماده بازی با پارس جنوبی هستیم. ما تراکتورسازی، تیم بزرگ ایران هستیم و ترسی از پارس جنوبی یا هیچ تیم دیگری نداریم. مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی یکی دو توپ به تیر دروازه شان کوبیدیم یا مقابل پرسپولیس در تبریز موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. در بقیه بازی ها هم حداقل ۲، ۳ فرصت صد درصد گلزنی داشتیم. مطمئن باشید مقابل پارس جنوبی باز هم همان موقعیت ها را ایجاد می کنیم و گل می زنیم.

دروازه بان تراکتورسازی در مورد مصدومیت های متعددی که سراغ هم تیمی هایش می آید، گفت:

نه بچه های ما و نه هیچ فوتبالیست و ورزشگاه دیگری دوست ندارد مصدوم شود، اما بچه های ما با بدشانسی مصدوم شدند، اما اگر برسند و بدون مصدوم باشیم، پارس جنوبی را می بریم. اگر هم این مصدومان نرسند، جوانان باانگیزه مان کار را در می آورند.

گروسیان با بیان اینکه عملکردش در درون دروازه تراکتورسازی هفته به هفته بهتر می شود، یادآور شد:

الان خیلی راحت تر کار می کنم. فکر می کنم این کوچک ترین کاری بود که می توانستم در جواب هواداران، آقای آجورلو، آقا یحیی (گل محمدی) و هم تیمی هایم انجام بدهم. آنها در سه دیدار نخست از من حمایت کردند و من هم در دیدار مقابل سیاه جامگان، پدیده، سایپا و یکی دو دیدار دیگر توپ های خیلی خوبی گرفتم و «سیو»های خوبی داشتم. خدا را شاکرم و فکر می کنم هواداران هم از عملکردم راضی باشند. برای دیدار مقابل پارس جنوبی هم انگیزه زیادی دارم. ما دوست ندارم بازنده شویم و حتی مساوی کنیم. مقابل پارس جنوبی در زمین خودمان بازی می کنیم و می خواهیم بازی را ببریم. از هواداران عزیزمان هم می خواهم مثل همیشه از تیم شان حمایت کنند.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال