گروسیان: فردوسی‌پور پارسال من را سوژه کرده بود

......

 

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: عادل فردوسی‌پور سال قبل من را سوژه می‌کرد و مردم همه به این مسئله می‌خندیدند.

به گزارش مدال، فرزین گروسیان در مورد شکست دو بر یک استقلال خوزستان مقابل استقلال،‌ گفت: بازی خوبی بود. یک مقدار مشکل داشتیم و وضعیت سرمربی مشخص نبود. من روی گل مقصر بودم. می‌توانستیم بازی را با تساوی به پایان برسانیم.

وی در رابطه با اینکه وقتی می‌گوید یک مقدار مقصر بوده است بسیار خوب است چرا که فصل قبل شرایط بدی داشت، عنوان کرد:‌ فشار روانی فصل قبل خیلی روی ما زیاد بود. باز هم من خودم را مقصر می‌دانم. البته امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشتم. در مورد صحنه گل هم نمی‌توانم حرفی بزنم و ابتدا باید ببینم چه اتفاقی افتاده است.

گروسیان در مورد اینکه آیا سال قبل مشکل روحی داشته است و در یکی از برنامه‌ها به طور دائم آیتمی از اشتباهات او پخش می‌شد، گفت: بله عادل فردوسی‌پور من را سوژه می‌کرد و مردم همه به این مسئله می‌خندیدند. سال قبل هم برای تراکتورسازی خیلی توپ گرفتم اما به چشم نمی‌آمد. تراکتورسازی امسال به دروازه‌بان نیاز ندارد. سال قبل من با محرومیت‌ها و کمبود بازیکن خیلی فشار تحمل کردم. هواداران هم به من فشار آوردند. خیلی از مسائل را نمی‌خواهم بگویم اما اگر بحث را باز کنم آبروی خیلی از افراد می‌رود. البته این افراد رفتند و الان دیگر آنجا حضور ندارند.بهتر است دیگر به گذشته بر نگردم.

وی در مورد اینکه امروز تیم را کریم بوستانی ارنج کرد یا ایمان مبعلی، عنوان کرد: هر دو نفر با هم این کار را انجام دادند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال