گروه سه نفره قوه قضاییه برای کارگزار پرسپولیس

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از هیئت سه نفره برای ارزش گذاری فضای تبلیغاتی پرسپولیس خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی عطایی معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در میان خبرنگارانی که مقابل باشگاه سرخپوش پایتخت مستقر بودند حاضر شد و درباره مزایده کارگزار سرخ ها گفت: تا قبل از برگزاری مزایده کسی نمی‌تواند شرکت کند. ما در این دوره به خاطر ایجاد فضای رقابتی که نفعش برای پرسپولیس باشد و حرف و حدیثی هم به وجود نیاید و برای جلوگیری از فساد، ما زیر نظر نهادهای نظارتی مزایده ای برگزار کنیم. اسناد آن در حال تهیه است و به زودی بر اساس مصوبه هیئت وزیران، از طریق سامانه ستاد ایران این اتفاق می‌افتد و اسناد منتشر می‌شود و انشالله بالاترین و بهترین پیشنهاد را به عنوان کارگزار انتخاب کنیم.

وی در پاسخ به سوالی راجع به میزان رقم قرارداد کارگزار بعدی عنوان کرد: رقم ۱۸۰ میلیارد را تایید نمی‌کنیم، ما برای شفاف سازی از هیئت کارشناسی سه نفره که از طریق قوه قضاییه معرفی شدند خواستیم که فضای تبلیغاتی ما را ارزش گذاری کنند. هیچ رقمی فعلا اعلام نشده و به محض اعلام در سامانه ستاد ایران بارگذاری خواهد شد.

وی در  پایان به موضوع در اختیار قرار دادن شبکه های اجتماعی باشگاه به کارگزار اظهار داشت: این را همکاران حقوقی با نظر آقای سمیعی و صدری بررسی می‌کنند تا مشکلاتی که با کارگزار قبلی داشتیم را نداشته باشیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال