گرو: شک ندارم السد نگران بازی برگشت است

شک ندارم السد نگران بازی برگشت است الحاجی گرو این روزها به اند ......

شک ندارم السد نگران بازی برگشت است
الحاجی گرو این روز‌ها به اندازه‌ای با قدرت تمرین می‌کند که به نظر می‌رسد قرار است در مهمترین رویداد فوتبالی زندگی اش شرکت داشته باشد. مهاجم نیجریه‌ای استقلال به خبرورزشی از دلایل تمرینات باانگیزه این روزهایش با آبی‌پوشان حرف زد. 
*استقلال توانسته باخت از السد را فراموش کند؟
قطعاً نه! این در شرایطی بود که بازی تک‌حذفی بود و یا برگشتش ماه‌ها بعد انجام می‌شد. مانند بازی در لیگ. ولی ما همه می‌دانیم بازی مهمی را در خانه باختیم و باید آن را جبران کنیم. 
* پس هنوز ناراحت هستید؟
این فرق می‌کند. ما ناراحتیم ولی اتفاقات بازی را فراموش کردیم و فقط به نتیجه دیدار برگشت فکر می‌کنیم. تمرکزمان روی آنچه قرار است در دوحه اتفاق بیفتد، زوم شده است. 
* چه اتفاقی قرار است در دوحه بیفتد؟
کمی صبر کنید می‌بینید (خنده). 
* وضعیت روحی تیم خوب است؟
شفر اینقدر این روز‌ها برای ما تمرین در نظر گرفته که کسی فرصت ندارد به اتفاقات باخت به السد فکر کند ولی من هنوز فکر می‌کنم. 
* چطور؟
شاید فیلم باخت‌مان در تهران را ۱۰ بار دیده‌ام. می‌خواستم بدانم چه شد که ما سه گل در خانه خوردیم؛ با آن همه طرفداری که در استادیوم بودند. من تا آن شب هرگز مقابل این همه تماشاگر بازی نکرده بودم. برایم عجیب بود. با این همه فکر می‌کنم تیم برای جبران آن نتیجه به شدت انگیزه دارد. 
* می‌توان نتیجه ۳ بر یک را جبران کرد؟
بله می‌شود! فوتبال برای همین پرطرفدارترین ورزش دنیاست. هر زمان فوتبال را پیش‌بینی کردید، آن وقت از جذابیت آن کم می‌شود. مثلاً تماشای بازی برزیل با یک تیم ضعیف برای شما بیشتر لذت دارد یا برزیل با یک تیم نسبتاً قوی؟
* قطعاً یک بازی با تیم نسبتاً قوی...، اما این دلیل می‌شود که بازی را ببرید؟
به هر حال الان السد نگران بازی برگشت است. شفر تجربه زیادی در جبران این دیدار‌ها داشته و قطعاً سرمربی آن‌ها این موضوع را می‌داند. الان هرکس را می‌خواهید بشناسید، می‌توانید در ویکی‌پدیا او را آنالیز کنید. این کار آسانی است. 
* اگر تو را مهار کنند چه اتفاقی می‌افتد؟
مهم نیست. ما مهاجمان دیگری هم داریم که در آن روز کمک کنند. 
* از نظر بدنی روبه‌راه هستی؟
بله! تمرینات خوبی را زیر نظر فیلیپ انجام داده‌ام. او روی همه کار می‌کند و تیم در وضعیت خیلی خوبی است. می‌خواهیم در لیگ و آسیا یک استقلال متفاوت را به همه نشان بدهیم. 
* یعنی از این تعطیلات راضی هستی؟
البته که خوب است. ما فرصت داشتیم بیشتر کنار هم تمرین کنیم و هماهنگی‌مان بهتر از قبل شده است.

تگ ها


استقلال AFC Champions League فوتبال