گرگ های مورینیو به دنبال شکار سردار آزمون

رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که اگر آندره‌آ بلوتی از تورین به رم نپیوندد، رمی ها تلاش خواهند کرد تا با سردار آزمون به توافق برسند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون مدت ها است که با درخشش در سطح ملی و باشگاهی در رادار باشگاه های مطرح اروپایی قرار دارد. باشگاه رم که از فصل بعد ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی در اختیار دارد یکی از باشگاه هایی است که علاقمند به امضای قرارداد با ستاره ایرانی زنیت است.

کوریره دلو اسپورت گزارش کرده است که در صورتی که رمی ها موفق نشوند آندره‌آ بلوتی را به خدمت بگیرند، تمام تلاش خود را برای توافق با آزمون به کار خواهند بست.

کلودیو لوتیتو، رییس باشگاه تورینو، روشن کرده است که از مبلغ ۳۰ میلیون یورو درخواستی خود برای بلوتی پایین نخواهد آمد. گفته می شود مذاکرات بین دو طرف ادامه دارد و رم پیشنهادی ۲۰ میلیون یورویی به تورینو ارائه داده است.

طبق گزارش این روزنامه ایتالیایی آزمون یکی از گزینه های جایگزین بلوتی در برنامه های زوزه مورینیو برای بازسازی و تقویت خط حمله گرگ ها است که خرج کمتری هم روی دست رم خواهد گذاشت.

آزمون امسال ۲۶ ساله شده و در ۸۳ بازی برای زنیت ۵۲ گل به ثمر رسانده است. ستاره ایرانی در فوریه سال ۲۰۱۹ با رقمی در حدود ۱۲ میلیون یورو به زنیت پیوست و تا ژوئن سال ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد.

البته در سال های گذشته نیز در فصل های نقل و انتقالات شایعات مختلفی درباره آزمون مطرح شده که پیوستن او به تیم هایی مثل آرسنال، لیورپول و... از مهمترین آنها به شمار می آید، اما این انتقالات هرگز به وقوع نپیوسته اند. با این حال به نظر می رسد پس از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل روسیه و در شرایطی که آزمون به آرامی سال‌های جوانی خود را پشت سر می گذارد، قصد دارد تا بالاخره در یک لیگ بزرگتر اروپایی حاضر شود تا نام خود را بیش از گذشته در جهان فوتبال بر سر زبان ها بیندازد.

اگر پیشنهاد تیمی مثل رم با سرمربی مانند مورینیو عملی شود، بعید است که این پیشنهاد قابل صرف‌نظر کردن باشد.

دو فصل پیش نیز  شایعاتی جدی درباره حضور آزمون در تیم لاتزیو در روزنامه های ایتالیایی مطرح شد، اما این شایعات به رنگ حقیقت به خود نگرفتند. 

باید دید که آنچه که امروز در روزنامه کوریره دلو اسپورت مطرح شده است، تا چه حد نزد سران باشگاه و مدیران نقل و انتقالات رم جدی است.

بیشتر بخوانید:

تارتار: زوج طارمی-سردار مثل زوج دایی- خداداد است

طارمی- سردار؛ مهارنشدنی مقابل بحرین

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ ژوزه مورینیو آ اس رم فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال