گریزمان به بارسا نمی‌رود

پس از شایعاتی مبنی بر انتقال گریزمان به بارسلونا، خواهر وی این شایعه را تکذیب کرد...

پس از شایعاتی مبنی بر انتقال گریزمان به بارسلونا، خواهر وی این شایعه را تکذیب کرد

خواهر گریزمان در مورد انتقال او به بارسلونا گفت: تنها کسانی که مدیریت برنامه‌های برادرم را به عهده داشته‌اند، من، پدرم، آلن و وکیل‌مان سوان کاریان هستند و به جز این چند نفر هر حرف دیگری درباره آنتونیو زده شود جدی نیست.
به گزارش مدال، درحالیکه تنها مدت زمان اندکی از امضای قرارداد جدید آنتوان گریزمان با اتلتیکو مادرید می‌گذرد، در روزهای گذشته فوتبال اسپانیا با شایعه‌ای روبرو شد که بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسید. برخی اخبار حاکی از این بود که گریزمان که از شرایط خود در اتلتیکو ناراضی است با باشگاه بارسا تماس گرفته و از این باشگاه خواسته برای جذب او اقدام کنند. این شایعه واکنش‌های زیادی در دنیای فوتبال برانگیخت.
اما حالا خواهر آنتوان گریزمان این شایعات را تکذیب کرده و گفته برادرش با باشگاه بارسلونا هیچ تماسی نداشته است.
بلوگرانا سال گذشته در بخش عمده سال به شدت به دنبال جذب گریزمان بود اما زمانی که گریزمان تصمیم گرفت با باشگاه اتلتیکو قرارداد جدیدی امضا کرده و تا سال 2023 به این باشگاه متعهد شود، به نظر می‌رسید بارسلونا دیگر از تلاش برای جذب او دست برداشته باشد.
بعد از انتشار شایعات اخیر، بازار گمانه‌زنی درباره آینده گریزمان بسیار داغ شده و علاوه بر بارسلونا از منچستریونایتد به عنوان دیگر مقصد احتمالی او نام برده شده است.
اما مود گریزمان، خواهر آنتوان در گفتگو با نشریه فرانسوی اکیپ می‌گوید اخبار منتشرشده درباره ترک باشگاه اتلتیکو توسط برادرش شایعات محض بوده و به هیچ وجه واقعی نیستند.
خواهر گریزمان به اکیپ گفت:" شکی نیست که آنتونیو از حذف اتلتیکو از چمپیونزلیگ ناراحت است چرا که یکی از هدف‌هایش از تمدید قرارداد با اتلتیکو این بود که با این تیم در استادیوم خانگی‌اش قهرمان چمپیونزلیگ شود. اما سایر هم‌تیمی‌ها او، مربیان، مدیران باشگاه و هواداران اتلتیکو هم از این بابت ناراحت هستند و بین آنتونیو و آنها فرقی نیست".
مود گریزمان در ادامه صحبت‌هایش گفت:" ما هر روز یک خبر جدید می‌خوانیم و دیگر خسته شده‌ایم. انگار همه می‌دانند در ذهن برادرم چه می‌گذرد. همه می‌گویند ما می‌دانیم گریزمان به چه چیزی فکر می‌کند. ولی در دو سال گذشته تنها کسانی که مدیریت برنامه‌های برادرم را به عهده داشته‌اند، من، پدرم، آلن و وکیل‌مان سوان کاریان هستند و به جز این چند نفر هر حرف دیگری درباره آنتونیو زده شود جدی نیست".