گریزمان به دیداری که منتظرش بود نمی رسد

احتمالا آنتوان گریزمان به دلیل مصدومیت دیدار برابر بارسلونا را از دست خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از دو فصل کاملا ناامید کننده و کابوس بار که آنتوان گریزمان در بارسلونا سپری کرد، نهایتاً این ستاره فرانسوی در تابستان اخیر از این تیم جدا شد و به اتلتیکومادرید پیوست. در ابتدا هواداران اتلتیکو استقبال خوبی از گریزمان انجام ندادند اما برخی نمایش های خوب این بازیکن اوضاع را تا حدودی برای او آرام کرد.

اتلتیکو مادرید چندی پیش در بازی برابر رایوماخاداهوندا از دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری به راحتی ۵-۰ به پیروزی رسیده و راهی یک هشتم نهایی شد. بازی به نظر ساده بود ولی دیه گو سیمئونه، سرمربی اتنلتیکو از تمامی نیروهای خود استفاده کرد و حتی آنتوان گریزمان که مصدومیت مختصری از گذشته داشت نیز به میدان رفت. اتفاقی که سبب تشدید آسیب دیدگی او شد و دقیقه ۷۵ در حالی که اتلتیکو ۰-۴ پیش بود، زمین بازی را ترک کرد.

آنتوان گریزمان طی این مدت ریکاوری خود را پشت سر گذاشت و پیش‌بینی می‌شد که او بعد از وقفه بازی های ملی مشکلی برای همراهی اتلتیکو مادرید و حضور در دیدار حساس یکشنبه هفته آینده برابر بارسلونا نداشته باشد. با این حال اکنون ال‌چرینگیتو مدعی شده که سیمئونه قصد ندارد روی این ستاره فرانسوی ریسک کند و به احتمال فراوان گریزمان دیدار برابر بارسا را از دست خواهد داد؛ مسابقه ای که می‌توانست یک بازی بسیار مهم برای او به منظور اثبات توانایی هایش به تیم سابق خود باشد.

تگ ها


اتلتیکو مادرید آنتون گریزمان بارسلونا