گریزمان به سیمئونه اعلام کرده که به بارسلونا می‌رود

همه چیز برای یک انتقال 100 میلیون یورویی آماده است. آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتل ......

همه چیز برای یک انتقال 100 میلیون یورویی آماده است.

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید از مدت‌ها پیش به دیگو سیمئونه اعلام کرده که در پایان فصل راهی بارسلونا خواهد شد.

به گزارش as، دیروز بود که هم سیمئونه و هم بازیکنان اتلتیکو مادرید کاملا با احترام از عملکرد گریزمان دفاع کرده و بدون هیچ گونه نارضایتی از آینده وی حرف زدند. دلیل این امر، صداقتی است که گریزمان در رویارویی با هم تیمی‌هایش داشته است. ستاره فرانسوی که تابستان گذشته نیز در یک قدمی جدایی قرار داشت و در نهایت به خاطر شرایط باشگاه حاضر شد یک فصل دیگر هم بماند، در ماه دسامبر به تیم اعلام کرده که در پایان فصل جدا می‌شود.

گریزمان اول از همه این را به سیمئونه اعلام کرده و چولو هم از او به خاطر صداقت و رو راستی‌اش تشکر کرده است. این خبر در رختکن تیم هم اعلام شده. گریزمان به سیمئونه قول داده که تا پایان برای کسب یک جام در اتلتی خواهد جنگید. مدیریت باشگاه هم که برای مدت‌هاست از نیت گریزمان خبر دارد، کارش را برای پیدا کردن جایگزین او آغاز کرده و تماس‌هایی با گزینه‌های مدنظر کادر فنی برقرار شده است.

نکته جالب اینجاست که گریزمان زمانی تصمیمش را به اتلتی اعلام کرده که همزمان گیلرمو آمور هم در آن مصاحبه معروف فاش کرد که مذاکراتی میان طرفین صورت گرفته است. از همان زمان می‌شد حدس زد که بارسا از خرید این بازیکن اطمینان دارد. به هر ترتیب باید حداقل تا 1 جولای منتظر ماند.

تگ ها


آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال