گریزمان: بی‌صبرانه منتظر بازی در کنار مسی هستم

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا بی‌صبرانه منتظر است تا در کنار لیونل مسی برای کاتالان‌ها به میدان برود...

ستاره فرانسوی جدید بارسلونا بی‌تاب بازی در کنار لیونل مسی است.

به گزارش مدال، آنتوان گریزمان می‌گوید که برای تمرین و بازی کردن در کنار لیونل مسی هیجان فراوانی دارد و منتظر بازگشت هم‌تیمی آرژانتینی‌اش از تعطیلات است.

در حالی که گریزمان و دیگر بازیکنان بارسلونا در ژاپن، اردوی پیش فصل را برگزار کرده‌اند، مسی به خاطر حضور در رقابت‌های کوپا آمریکا دیرتر از سایرین به تمرینات برمی‌گردد.

گریزمان در مصاحبه با مارکا از بی تابی خود برای بازی کنار مسی حرف زد: "بازی در کنار مسی واقعاً حیرت‌آور خواهد بود. من برای دیدن تمرینات روزمره او هیجان دارم. خیلی دوست دارم ببینم که او در تمریناتش چه کار می‌کند. می‌خواهم حرکاتش را در حین تمرینات زیر نظر بگیرم و اگر شد بعضی از حرکاتش را تکرار کنم یا به شیوه خودم انجام‌شان دهم. خیلی دوست دارم که مسی را در داخل و خارج از زمین بازی بهتر بشناسم. بی‌صبرانه منتظر بازگشت او به تمرینات هستم. من آماده‌ام هر کاری از دستم ساخته‌است برای مسی، باشگاه و بازیکنان انجام دهم."

گریزمان در پاسخ به این سؤال که آیا نگران کنار نیامدن با مسی نیست، چنین گفت: "من آدم سرسختی نیستم. من دوست دارم با مردم معاشرت داشته باشم، همراه‌شان باشم و مطمئنم که می‌توانم با مسی هم کنار بیایم و با یکدیگر رابطه خوبی برقرار کنیم."

اخبار مرتبط:

والورده: من به فلسفه بارسلونا وفادارم

تگ ها


ستاره فرانسوی لیونل مسی تور ژاپن فوتبال جهان آنتوان گریزمان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال