گریزمان خواننده شد

هافبک اتلتیکومادرید برای یک گروه موسیقی خواند. آنتوان گریزمان با گروه موسیقیLes E ......


هافبک اتلتیکومادرید برای یک گروه موسیقی خواند.

آنتوان گریزمان با گروه موسیقی Les Enfoires قرارداد امضا کرد. مهاجم اتلتیکومادرید به این گروه موسیقی ملحق شده است. Les Enfoires از سال ۱۹۸۶ تشکیل شد تا به نفع انجمن خیریه Restos du Coeur بخوانند. آهنگ مهاجم فرانسوی ضبط شده است و می توان آن را در سوم نوامبر در مراسم La Chanson des Restosشنید. احتمال دارد گریزمان در یکی از کنسرت ها در ژانویه این آهنگ را بخواند.

مهاجم فرانسوی در سال ۲۰۱۶ به این گروه پیوست و امسال آهنگ مورد نظر را خواند. اسم این آلبوم "Generation Enfoires" است. در این آلبوم افراد مشهور فرانسه خوانده اند.

گروه موسیقی ذکر شده که در سال ۱۹۸۶ شروع به کار کرد در نخستین آلبومش از صدای میشل پلاتینی بهره برد. ورزشکاران زیادی در این کار خیریه شرکت کردند که می توان از اریک کانتونا، کارامبو، فابین بارتز، بیسکنته لیزارازو ، امانوئل پتی، زین الدین زیدان، کریم بنزما و فرانک ریبری نام برد.

گریزمان همچنان به فعالیت هایش خارج از فوتبال ادامه می دهد. او علاوه بر حضور در کمپانی های تبلیغاتی و شرکت در مسابقات اسب سواری چند روز پیش اعلام کرد در سری کتاب های کودکان به نام Goal حضور خواهد داشت که در این کتاب ها با نام تونی گریزی به زندگی اش پرداخته خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال