گریزمان- دیبالا و شایعه‌ای که تکذیب شد

منابع نزدیک به دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس معاوضه آنتوان گریزمان و پائولو دیبالا را تکذیب کرده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، طی ساعت گذشته نشریه اکیپ فرانسه مدعی شد که آنتوان گریزمان یکی از اهداف تابستانی باشگاه یوونتوس محسوب می‌شود و در همین راستا امکان معاوضه او با ستاره آرژانتینی بیانکونری یعنی آنتوان گریزمان وجود دارد.

پائولو دیبالا تنها تا سال ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد و هنوز هیچ توافقی بین او و بیانکونری برای تمدید قرارداد حاصل نشده و همین موضوع شایعات جدایی این ستاره آرژانتینی از بانوی پیر را افزایش داده است.

با این حال فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس، گزارش داده که منابع نزدیکی از هر دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس معاوضه آنتوان گریزمان و پائولو دیبالا را تکذیب کرده‌اند.

این در حالی است که دیبالا پیش از این پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی یووه برای تمدید قرارداد را رد کرده بود و باید دید که آیا نهایتاً دو طرف با یکدیگر به توافق خواهند رسید یا خیر.
در سمت مقابل عملکرد ناامیدکننده آنتوان گریزمان در ترکیب بارسلونا در دو فصل گذشته و نیاز باشگاه کاتالانی به فروش برخی بازیکنان خود برای تمدید قرارداد با لیونل مسی، شایعاتی را در رابطه با جدایی این بازیکن به وجود آورده که هر روز جدی تر از قبل می شود.

تگ ها


دیبالا آنتون گریزمان نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا یوونتوس بارسلونا