گریزمان: ۱۰ روز به خاطر چنین لحظه‌ای نخوابیدم

آنتوان گریزمان از بازگشت به اتلتیکومادرید بسیار خوشحال به نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از دو فصل کاملا ناامیدکننده که آنتوان گریزمان در اتلتیکو مادرید سپری کرد، ستاره فرانسوی دوباره در تابستان امسال به اتلتیکو مادرید بازگشت؛ مراسم معارفه گریزمان روز گذشته برگزار شد و ستاره فرانسوی ابراز امیدواری کرد که بتواند دوباره مثل قبل رابطه خوبی با هواداران اتلتیکو داشته باشد.

آنتوان گریزمان بعد از معارفه به عنوان بازیکن جدید اتلتیکو مادرید گفت: "من فکر می کنم که پیش از این رابطه بسیار خوبی بین من و هواداران اتلتیکو وجود داشته است و حالا می خواهم دوباره آن را به دست بیاورم. من مطابق سبک بازی ام در زمین، برای هوادارانی که روی سکوها هستند و آن هایی از تلویزیون ما را تماشا می کنند، تمام توان خود را ارائه خواهم داد. امیدوارم بتوانیم دوباره شب هایی جادویی را رقم بزنیم و این اصلی ترین کار من است. اینجا هستم تا تمام توان خود را برای اتلتیکو به کار بگیرم."

گریزمان در ادامه گفت: " به لطف سیمئونه که تاثیر زیادی روی من گذاشته است، بهترین لحظات را چه در سطح حرفه‌ای و چه در زندگی خصوصی در اتلتیکو گذرانده ام. سیمئونه همیشه پشتیبان بزرگی برای من و خانواده‌ام بوده است. افتخار بزرگی است که دوباره برای او بازی کنم.

بسیار خوشحالم. من ۱۰ روز برای این لحظه نخوابیده ام. از این لحظات لذت می‌برم و در کنار خانواده‌ام از آن استفاده می کنم."

تگ ها


آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید بارسلونا