گریزمان: رویای بردن توپ طلا به من انگیزه می دهد

مهاجم فرانسوی اتلتیکو در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است. آنتوان گریزمان فصل بسیار خوبی را پشت سر گذ ......

مهاجم فرانسوی اتلتیکو در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

 آنتوان گریزمان فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است و در تابستان نیز با تیم ملی فرانسه قهرمان جهان شد. از طرف دیگر وی یکی از شانس های بردن توپ طلا نیست هست.

به نقل از ESPN، وی در مورد علاقه اش به بردن این جایزه صحبت کرده است و آن را یک عامل انگیزشی برای خود دانسته است.

من آرزوی بردن توپ طلا را دارم. ترسی از گفتن این موضوع ندارم. من آرزوی های زیادی دارم. آرزوی بردن توپ طلا، لیگ قهرمانان و جام جهانی. من آرزوی داشتن سه فرزند را دارم. این قبیل آرزو ها به شما انگیزه می دهد تا برای رسیدن به آن ها تلاش کنید.

از نظر انفرادی، بردن توپ طلا بهترین افتخار فردی است. این یک جایزه تاریخی و با اعتبار است. من بازیکنی است که هم به موفقیت فردی و هم موفقیت تیمی فکر می کنم اما بردن این جایزه بسیار عالی است چرا که به خاطرش سختی های زیادی کشیدم. برای مثال سه سال از خانواده ام دور بودم.

از زمان کودکی تا زمان بستن اولین قرارداد حرفه ایم لحظات سختی را تحمل کرده ام. لحظاتی که برای من، نامزدم و پدر و مادرم بسیار سخت بودند و برای آن ها برای چنین چیزی بوده است. 

وی در مورد فینالیست ها و برنده بهترین بازیکن فیفا نیز صحبت کرد.

این تنها در مورد من نیست. در مورد بازیکنان فرانسوی دیگری هم هست که از بردن و بودن در لیست نهایی محروم شدند. نمی توانم این موضوع را درک کنم. این واقعا تعجب آور است که هیچ یکی از برندگان جام جهانی در بین سه نامزد نهایی نبود. 

وی در مورد ماندنش در اتلتیکو مادرید در تابستان نیز صحبت هایی ار مطرح کرد. وی یکی از دلایل ماندنش را حمیات زیاد گودین و سیمئونه از او پس از بازی آخر فصل پیش بیان کرده است.

سیمئونه و گودین بعد از آن بازی که در متروپولیتانو داشتیم و من هو شدم، پیش من آمدند. گودین به من پیام داد که برای صحبت پیش تو می آیم. من نمی دانستم که سیمئونه هم با او است اما دیدم که سیمئونه نیز از ماشین پیاده شد. آن ها به من گفتند که در آرامش تصمیم بگیرم و با خانواده و افراد نزدیکم مشورت کنم. آن ها از کارهایی که من برای باشگاه کرده بودم سخن گفتند. 

از بودن در اتلتیکو مادرید حس خوبی دارم. مسئولیت های زیادی دارم خصوصا بعد از جام جهانی نگاه ها به شما بیشتر می شود. همه می خواهند ببیند شما در زمین و بیرون از زمین چه می کنید. شما همیشه باید یک تصویر خوب از خود به نمایش بگذارید و یک الگو باشید.

تگ ها


فوتبال