گریزمان: شرایط در کنار مسی بهتر می شود

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسلونا برای شروع فصل جدید لحظه شماری می کند....


به گزارش "ورزش سه"، فصل اول حضور در نوکمپ چندان باب میل آنتوان گریزمان پیش نرفت و او در بسیاری از مسابقات انتقادات زیادی را متحمل شد. بسیاری معتقد بودند رابطه خوبی بین او و لیونل مسی وجود ندارد، اما آنتوان گریزمان مدعی شد برای هماهنگی با مسی نیاز به زمان دارد و شرایط در ادامه برای آنها خوب پیش خواهد رفت.

آنتوان گریزمان گفت: "ارتباط من با مسی مانند رابطه ام با کیلیان امباپه بوده است، در ابتدا ما یکدیگر را هنگام پاس دادن پیدا نمی کردیم و من نیاز به وقت داشتم که با او به هماهنگی برسم، در ادامه همه چیز با لیونل مسی بهتر پیش خواهد رفت.

من در بارسلونا شرایط واقعا خوبی دارم. می دانم که از حمایت سرمربی و باشگاه برخوردار هستم و به همین دلیل اوضاع برایم به شکل مساعدی پیش می رود. من نمی توانم برای حضور دوباره در کنار هم تیمی هایم در بارسلونا صبر کنم و من با تمام وجود برای فتح عناوین در سال جدید تلاش خواهم کرد. ما فصل قبل موفق به کسب هچ جامی نشدیم و این اتفاق سالها بود برای باشگاهی مانند بارسلونا رخ نداده بود. شرایط در فصلی که گذشت برای همه تیم ها پیچیده بود، اما حالا ما برای آغازی دوباره آماده هستیم."

تگ ها


لیونل مسی آنتون گریزمان بارسلونا