گریزمان فقط به یک شرط از بارسلونا می رود

نشریه چاپ کاتالونیا امروز ادعا کرد که ستاره فرانسوی بارسا مشکلی برای جدایی ندارد ولی نه به هر قیمتی....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که موندودپورتیوو تیتر یک خود را به معاوضه بازیکن احتمالی بین بارسا و اتلتیکو اختصاص داد. بحث بر سر معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز است و گویا کادر فنی بارسلونا نیز مشکلی با این مساله ندارد.

گریزمان دو سال پیش از اتلتیکو و با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو راهی بارسا شد و دستمزد بسیار بالایی نیز دریافت می کند. سائول هم که فصل گذشته از ایده های دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو خارج شد، در جست و جوی راهی برای جدایی است و بی میل نیست مقصد بعدی اش بارسلونا باشد. او به دلیل نیمکت نشینی در اتلتیکو، در ترکیب تیم ملی اسپانیا نیز جایگاه ثابتش را از دست داد.

امروز لاونگواردیا به نقل از منابع نزدیک به گریزمان ادعا کرد که این بازیکن مشکلی برای جدایی از بارسا ندارد ولی تنها در صورتی که از باشگاهی بزرگ و مدعی برای کسب همه جام ها پیشنهاد داشته باشد. گریزمان پروژه ورزشی برنده و جاه طلبانه می خواهد و معتقد است بازگشت به اتلتیکو نمی تواند گزینه مناسبی برای او باشد. اگر چنین پیشنهادی نرسد، گریزمان مشتاق است سه سال باقیمانده از قراردادش را نیز در بارسلونا بماند.

بارسلونا برای تمدید با مسی و ثبت نام ۴ بازیکن جدید خود نیاز به فروش گریزمان، میرالم پیانیچ، ساموئل اومتیتی و فیلیپ کوتینیو دارد اما به نظر برای راضی کردن هر کدام، معضلات خاص خود را خواهد داشت.

از سوی دیگر بارسا تنها در صورتی می تواند از فروش گریزمان سود کرده و به سقف دستمزد مدنظر لالیگا نزدیک تر شود که او را با رقم ۸۰ میلیون یورو واگذار کند و به همین دلیل بسیاری معتقدند معاوضه با سائول تنها از لحاظ فنی گزینه خوبی است و نه از منظر اقتصادی.

تگ ها


آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید سائول نیگز فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال