گریزمان: نمی‌خواستم در اولین بازی با لباس بارسا بازنده باشم

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا برای اولین بار با لباس این تیم به میدان رفت اما در نهایت بازنده از زمین خارج شد...

آنتوان گریزمان فروغ خاصی در اولین بازی خود در لباس بارسلونا نداشت.

به گزارش مدال، آنتوان گریزمان، مهاجم جدید بارسلونا برای اولین بار با پیراهن این تیم به میدان رفت.

نخستین بازی گریزمان و دی یونگ با پیراهن بارسا چندان خوب نبود و آنها در تور پیش فصل باشگاه در ژاپن، با نتیجه 1-2 به چلسی باختند. گریزمان در نیمه اول و دی یونگ در نیمه دوم به میدان رفتند. گریزمان خوش شانس بود که روی خطای خشن بازیکن چلسی، آسیب جدی ندید و توانست بازی را ادامه بدهد.

به گزارش موندو دپورتیوو، گریزمان پس از بازی گفت:

"خوشحالم که کارم در بارسا را شروع کردم و برای اولین بار دقایقی با این پیراهن به میدان رفتم. حالا می‌خواهم بیش از این تمرین و بازی کنم. بازی امروز چون اولین بازی‌ام بود طبعا خاص بود ولی چندان بازی زیبا و دلچسبی نبود. البته که دوست نداشتیم اولین بازی فصل را ببازیم ولی هنوز زمان زیادی برای بهتر شدن پیش رو داریم.

پست بازی؟ می‌توانم در هر پستی از خط حمله بازی کنم. بازی در نوک خط حمله هم یکی از گزینه‌ها است. گرچه آنجا هم باید جابجایی زیادی داشته باشم تا بتوانم با هم تیمی‌ها همکاری کنم. پست ایده آل؟ وقتی است که در زمین باشم! تلاش می‌کنم بهتر شوم و یاد بگیرم.

همکاری با دمبله؟ من و او در تیم ملی کنار هم تمرین کرده‌ایم ولی زیاد با بازی هم آشنا نیستیم. حالا در بارسا وقت بیشتری برای هماهنگی خواهیم داشت. مربی امروز از من خواست به عمق دفاع حریف بزنم؛ تک ضرب بازی کنم و از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرم. بین دو نیمه مربی گفت باید در زمینه پرس از جلو بهتر کار کنیم. ضربه‌ای که به پایم وارد شد؟ بدنم که سرد شود، مطمئنا درد بیشتری خواهم داشت ولی بازی بعدی را از دست نمی‌دهم. برخورد بسیار بد و زننده‌ای بود.

بدون مسی و سوارز؟ فعلا این مهم نیست. آنها اینجا نیستند و باید در زمین راه حل‌های دیگری پیدا کنیم. مطمئنا با حضور انها شرایط بهتر است ولی خب فعلا اینجا نیستند. همان طور که در روز معارفه گفتم، دوست دارم مسی را هر روز ببینم تا بدانم چطور تمرین می‌کند."

اخبار مرتبط:

چلسی ۲ - ۱ بارسلونا؛ اولین شکست گریزمان با لباس آبی و اناری

تگ ها


ستاره فرانسوی راکوتن کاپ فوتبال جهان آنتوان گریزمان بارسلونا لالیگا فوتبال