گریزمان و رد نکردن احتمال پیوستن به رئال مادرید

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، بازی در تیم های بزرگ دنیا همچون رئال و بارسا را یک رویا می داند هرچند که از وضعیت فعلی خود در اتلتیکو راضی است ......

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، بازی در تیم های بزرگ دنیا همچون رئال و بارسا را یک رویا می داند هرچند که از وضعیت فعلی خود در اتلتیکو راضی است.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، آنتوان گریزمان که پس از درخشش در دیدار اتلتیکومادرید و سویا به فرانسه سفر کرده است و در اردو تیم ملی کشورش حضور دارد به سوالات هواداران در روزنامه اکیپ پاسخ داد.
مهاجم اتلتیکو درباره احتمال بازی کردن در تیم بارسلونا یا رئال مادرید گفت:« چرا که نه؟ بازی کردن در تیم های بزرگ یک رویاست و هر دو تیم همچون بایرن مونیخ و تیم های انگلیسی در یک سطح هستند. از کودکی رویای بازی در چنین تیم هایی را داشتم؛ با این حال در شرایط کنونی از حضور در اتلتیکو راضی هستم و پیوستن به بارسا یا رئال مادرید در ذهنم وجود ندارد؛ حتی بازی در باشگاه های خارج از اسپانیا.
من در اسپانیا هستم، کشوری که آفتاب در آن همیشه می تابد.  این موضوع به من کمک می کند تا در زندگی شخصی ام شاد باشم. در این شرایط در زمین نیز می توانم بهتر بازی کنم. همه این ها به هم مربوط است.»
گریزمان درباره کسب توپ طلا نیز گفت:«: رقابت در حضور بازیکنانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو سخت است. علاوه بر این من عنوان گروهی را ترجیح می دهم چون در طول سال لحظات سخت و فوق العاده را با هم تیمی هایمان می گذارنیم. به عنوان مثال ترجیح می دهم قهرمان جام جهانی یا یورو شوم اما هیچ وقت توپ طلا کسب نکنم.
هدفم پس از فتح لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی در جهان است. قهرمانی به همراه تیم ملی رویای فوق العاده ای است و کشورت بهترین تیم جهان می شود.»
گریزمان جبران نتیجه بارسلونا را برابر پاری سن ژرمن (بارسا در بازی رفت چهار بر صفر مغلوب میزبانش شد اما توانست در نوکمپ تیم فرانسوی را 6 بر یک شکست دهد و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند) ارزشمند دانست و گفت: زمانی که این بازی را تماشا کردم فهمیدم که فوتبال را به خاطر چنین چیزهایی دوست دارم. هیچ تیمی پیش از آن چنین نتیجه ای را جبران نکرده بود. کاری که بارسلونا انجام داد عالی بود. پاری سن ژرمن نیز به بارسلونا در به ثمر رساندن چند گل کمک کرد. به ثمر رساندن 6 گل به خاطر داوری نبوده است.»

تگ ها


فوتبال