گریزمان و چالش مهم در بازی بارسلونا - اتلتیکو

دیدار امشب بارسلونا مقابل اتلتیکو، بازی بسیار مهمی برای آنتوان گریزمان است....

دیدار امشب بارسلونا مقابل اتلتیکو، بازی بسیار مهمی برای آنتوان گریزمان است.

امروز در دیداری حساس در چهارچوب رقابت‌های لالیگا، بارسلونا مقابل اتلتیکو قرار می‌گیرد.
مهم‌ترین سوژه این دیدار آنتوان گریزمان است که همواره با پیشنهاداتی از جانب کاتالان‌ها مواجه شده اما هیچ وقت به این پیشنهادات جواب مثبت نداده است. گریزمان که سال گذشته هم در آستانه پیوستن به بارسلونا بود پیشنهاد بلوگرانا را رد کرد. او هنوز از زمانی که مستند 'La Decision' پخش شده، مقابل هواداران بارسا بازی نکرده است. گریزمان در این مستند به دوربین‌ها می‌گوید در صورتی که از بارسا پیشنهاد داشته باشد چه واکنشی نشان خواهد داد.

گریزمان توانست با فرانسه قهرمان جهان شود اما در حال حاضر در بهترین فرم خود نیست و این مسئله تا حدودی مدیران بارسا را برای جذبش دچار ابهام کرده است. او سال گذشته توانست با گل‌هایش اتلتیکو را به فینال لیگ اروپا برساند و امشب مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که در ۲۵ بازی رو در رو تنها ۶ گل به ثمر رسانده است.
فرم بد گریزمان باعث شده تا بند آزادسازی ۲۰۰ میلیونی او به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش یابد. هرچند بارسلونا برای بازیکنانی جوانتر هم مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو را نخواهد پرداخت اما این مبلغ به میلغ مورد نطر بارسا برای رخ دادن این اتفاق بسیار نزدیک است. از سوی دیگر هم برخی منابع خبری حتی از به توافق رسیدن بارسا و گریزمان خبر داده‌اند. باشگاه کاتالونیایی به دنبال جانشینی برای سوارز است که دیگر چالاکی دوران گذشته را ندارد و گریزمان بهترین گزینه برای آن‌هاست.
با تمام این مسائل ستاره اتلتیکو گریزمان است. او روابط خوبی با هواداران بارسا نداشته و چندبار از جانب آنان با سوت ممتد مواجه شده اما همه امیدهای سیمئونه به او بسته شده است. باید مشاهده کرد او امشب گل می‌زند، شادی می‌کند، موجب عصبانیت هواداران کاتالونیا می‌شود و در بدترین حالت بارسا باید او را فراموش کند یا او مانند چند دیدار اخیر همان گریزمان بی‌خطر و آرام است.