گریزمان: 13 بازی دیگر باقیمانده و هدف ما پیروزی در همه آنهاست

شب گذشته برای گریزمان یک شب به یادماندنی بود. او در بازی مقابل لگانس 4 گل به ثمر ......

 شب گذشته برای گریزمان یک شب به یادماندنی بود. او در بازی مقابل لگانس 4 گل به ثمر رساند و با ثبت این پوکر تاریخی، زمینه ساز پیروزی روخی بلانکوس شد. اتلتیکو حالا فاصله با بارسا را به 4 امتیاز کاهش داده و منتظر لغزش آبی اناری ها در بازی امشب مقابل لاس پالماس است.

بارسا در این فصل تاکنون شکستی را در لالیگا تجربه نکرده و یکشنبه شب در نوکمپ باید پذیرای اتلتیکوی اوج گرفته باشد. تمام توجهات در این بازی روی گریزمان دوخته خواهد شد هم از حیث اینکه او خطرناک ترین ستاره اتلتیکو محسوب می شود و هم اینکه بارسلونا سخت به دنبال جذب او برای فصل آینده است.

گریزی با زدن 7 گل در دو بازی اخیر اتلتیکو، حالا در جدول گلزنان، عدد 15 را مقابل خود می بیند و افت ابتدای فصل را به دست فراموشی سپرده است. او تاکنون موفق نشده در نوکمپ به بارسا گل بزند و شاید یکشنبه، بهترین فرصت برای او باشد تا ضمن طلسم شکنی، اولین شکست بارسا در لالیگا را هم رقم بزند.

ستاره فرانسوی در پایان بازی شب گذشته گفت:« 13 بازی دیگر باقیمانده و هدف ما پیروزی در همه آنهاست. سپس خواهیم دید که در کجای جدول قرار خواهیم گرفت.

روزهای خوبی را پشت سر می گذارم و باید این لحظات را غنیمت شمرد. تمام هدف من خوشحال کردن هواداران است. روزی که به هوادارن هیس دادم، مرتکب اشتباه شدم؛ ولی در داخل زمین هرگز اشتباهی نکرده ام و وجدانم پاک است. هیچکس نمی تواند بگوید که درون زمین کم فروشی کرده ام

بازی با بارسا:« واضح است که این بازی در ذهن من و دیگر هم تیمی هایم است. هرگز در نوکمپ به بارسا گل نزده ام و انگیزه های بسیار بالایی برای گلزنی دارم. ایمان دارم که به بارسا گل زده و آن را جشن خواهم گرفت

 

 

تگ ها


اخبار روز آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال