گرین‌وود، ستاره در سایه؛ فرصت بدهید، او گل می‌زند

ستاره جوان تیم فوتبال منچستر یونایتد توانست جشنواره گل تیمش در مقابل رم را تکمیل کند و تیر خلاص را به رمی های از رمق افتاده بزند....

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که یکایک بازیکنان منچستریونایتد به ویژه ستارگان فاز هجومی نمایش خیره‌کننده‌ای از خود نشان دادند، حالا یونایتد پس از سه سال بار دیگر در آستانه رسیدن به فینال این رقابت ها است. میسون گرینوود پدیده ۱۹ ساله شیاطین سرخ تکمیل‌کننده پیروزی تیمش بود و پس از اینکه به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت، ششمین گل را وارد دروازه رم کرد.گرینوود با این ضربه تمام‌کننده به دروازه جالوروسی، بیست و هفتمین گل دوران فوتبالی خود در تمام رقابت‌ها را برای یونایتد به ثمر رساند و حالا سومین بازیکن برتر تاریخ باشگاه منچستریونایتد است که در زیر ۲۰ سال، به این آمار گلزنی می‌رسد.

جورج بست با ۳۷ گل و نورمن وایت‌ساید با ۳۹ گل آمار بهتری نسبت به گرینوود در تاریخ باشگاه منچستریونایتد دارند. هر چند ستاره انگلیسی حدود یک سال دیگر برای بهبود رکورد خود و پشت سر گذاشتن دو اسطوره باشگاه فرصت دارد. وینگر سرعتی منچستریونایتد با گلی که دیشب وارد دروازه رم کرد، دهمین گل فصل ۲۱-۲۰۲۰ خود را به ثمر رساند.

ستاره جوان یونایتد تا اوایل ماه مارس امسال تنها موفق به زدن چهار گل شده بود اما از آن زمان به بعد او توانسته با نمایشی بی نقص در دقایقی که برای شیاطین سرخ به میدان می رود تعداد گل های خود را افزایش دهد و در هشت بازی اخیرش برای یونایتد شش گل به ثمر رسانده است.

گرین وود در این فصل با بدشانسی رو به رو شده بود و تازه اکنون دارد مزد زحماتش را دریافت می کند. اعتماد به نفس او اکنون در اوج قرار دارد و برای تحمیل خود به فهرست ۱۱ نفر اصلی تیم و حضور از ابتدا رد زمین در مسابقات باقی مانده یونایتد تلاش می کند.

چیزی که این فصل گرین وود را خاص می کند این است که او دومین بازیکن یونایتد است که توانسته در پنج رقابت مختلف برای این تیم گلزنی کند. گرین وود پس از راشفورد دومین بازیکنی است که توانسته در چمپیونزلیگ، لیگ الروپا، لیگ برتر، FA Cup و کارابائو کاپ گلزنی کند.

تگ ها


میسون گرین وود منچستر یونایتد