گریه دردناک آقای گل در پایان ماموریت نافرجام(عکس)

سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش درباره سقوط تیمش به رقابت‌های لیگ دسته دوم ابراز تاسف کرد و با چشمانی اشکبار ورزشگاه را ترک کرد....

به گزارش "ورزش سه" در یکی از مسابقات حساس هفته ماقبل پایانی رقابت‌های لیگ یک، تیم فوتبال چوکا تالش که برای فرار از سقوط نیاز مبرمی به سه امتیاز دیدار با قشقایی داشت، بازی را به این تیم در خانه خود ۲ بر ۱ واگذار کرد تا سومین تیم سقوط کننده به رقابت‌های لیگ دو در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران نام گیرد.

فرشاد پیوس سرمربی تیم چوکا تالش پس از پایان بازی و سقوط تیمش در گفتگو با خبرنگاران گفت: شرمنده مردم خوب تالش شدم، در ۶ بازی که من آمدم تیم‌مان با جان و دل کار کرد، هر چه در توان داشتیم گذاشتیم اما زور نداشتیم؛ سیستم بازی تغییر دادیم و نفرات را جا به جا کردیم و واقعا امروز فکر می‌کنم خدا به تیم قشقایی کمک زیادی کرد و به ما نگاهی نکرد.

وی افزود: نمی‌دانم خداوند از دست یک نفر نمی‌دانم ما، مسئولین یا هر شخص دیگری ناراحت بود، به نظرم دل یکی را شکسته بودیم که نتوانستیم امشب ببریم؛ دو سه موقعیت ما از روی خط دروازه برگشت داده شد، به نظرم خدا دوست نداشت این تیم به لیگ یک برگردد و همیشه ائمه اطهار به ما کمک کردند اما این‌بار نشد. به نظر من صلاح و قسمت‌مان بود، من و کادرم با قلب و عشق‌مان آمدیم و تمرین کردیم و تا الان هم یک قرون پول نگرفتیم اما به عشق این هواداران ۵۰ روز است اینجا هستم.

پیوس که با چهره‌ای درهم و ناراحت صحبت می‌کرد، در در ادامه صحبت‌های خود گفت: ۵۰ روز است که اینجا هستم و از صبح تا شب تمرین کردیم و کار کردیم، اما جوابگو مردم باید نفراتی باشند که قبلا اینجا حضور داشتند؛ بعد از ۲۰ سال تیم را با نداری و بدبختی به لیگ یک آوردیم اما الان پول و همه چیز بود، اما رفاقت و دوستی نبود. در ۶ بازی که من بودم، دوستی و رفاقت بود.

سرمربی چوکا با اشاره به گذشته این تیم در لیگ یک توضیح داد: آن آقایانی که قبلا اینجا بودند که خوب بلدند صحبت کنند و سیاه‌باز هستند، آن‌ها باید جوابگو باشند، نه بنده خدا لیدرها و هواداران که حضور دارند؛ من واقعا دیوانه شدم! چون می‌دانستم استقلال ملاثانی مساوی کرده، برای برد جنگیدیم چون مساوی هم به درد ما نمی‌خورد. متاسفانه اما نشد، آقایان حیف شد این تیم بعد از سال‌ها به لیگ یک آمد اما الان دوباره به لیگ دو رفت، چه پاسخی دارید؟

فرشاد پیوس درباره رضایت هواداران از عملکردش و درخواست برای حضور در چوکا برای فصل آینده گفت: من عشقم و زندگی‌ام چوکاست، دو پیشنهاد خوب داشتیم اما تا پیشنهاد از این تیم آمد، پذیرفتم؛ اما آد‌م‌هایی باید بیایند تا بلد باشند پول خرج کنند، بازیکنانی را گرفته‌اند که اصلا در سطح روستا بودند و کلی پول گرفتند! این مسائل باید مشخص شود، ما الان ۱۴ بازیکن داشتیم اما حرفی نزدم. بچه‌های ما زحمت کشیدند، دست‌شان را می‌فشارم.

پیوس با تمجید از هواداران گفت: هواداران ما شبانه‌روز در کنارمان بودند، من برای برد تیمم را به زمین فرستادم چون مساوی به درد ما نمی‌خورد؛ آقایانی که قبلا در این تیم بودید و پول گرفتید و رفتید، بیایید پاسخگوی هواداران باشید، نمی‌دانید که با چه سختی این تیم را به لیگ یک آوردیم و آن‌ها چقدر سختی کشیدند.

او درباره ادامه همکاری‌اش با چوکا گفت: من اگر همین فردا بگویند قراردادم را تمدید می‌کنم اما به شرطی که مدیریت و امکانات خوبی باشد، خیلی باید به این تیم برسند؛ همه می‌خواهند مالک شوند اما سخت است، آقایان قبلی هم کار کردند و در این ۶ هفته هم که من بودم، امکاناتی که می‌خواستم در اختیارمان گذاشتند اما آن‌هایی که دل‌شان با این تیم نبوده، بیایند و جوابگو باشند.

سرمربی چوکا تالش در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: مگر می‌شود دوباره این تیم به لیگ یک آورد؟ خیلی سخت است؛ این هواداران عشق واقعی هستند، من شرمنده آن‌ها هستم و مسئولیت همه این اتفاقات و سقوط تیم هم با فرشاد پیوس و کادرفنی است. ما مقصر بودیم و از مردم گیلان و تالش عذرخواهی می‌کنم.

فرشاد پیوس پس از این جملات دیگر قادر انجام ادامه مصاحبه نبود و با چشمانی اشکبار این‌چنین به سقوط چوکا تالش واکنش نشان داد.

تگ ها


دسته یک فرشاد پیوس چوکا تالش