گریه های جهانبخش سوژه رسانه های هلند

اتفاق تلخی که برای مهاجم آلکمار در اولین بازی یورولیگ افتاد باعث شد تا ملی پوش ایرانی با اشک های خود برای دقایقی ورزشگاه را تحت تاثیر قرار دهد ......

 اتفاق تلخی که برای مهاجم آلکمار در اولین بازی یورولیگ افتاد باعث شد تا ملی پوش ایرانی با اشک های خود برای دقایقی ورزشگاه را تحت تاثیر قرار دهد.
 

به گزارش "ورزش سه"،  ویتنس زننده گل آلکمار برابر داندالک با توجه به برخوردی که با دروازه بان ایرلندی ها در صحنه به ثمررساندن گل داشت با ضربه مغزی به کما رفت و برای چندساعتی در بخش ICU بیمارستان مرکزی آلکمار تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.


جهانبخش که در صحنه برخورد به عنوان اولین بازیکن بالای سر ویتنس حاضر و با تلاش خود باعث احیای دوباره این بازیکن شد بعد از این که هم تیمی اش را با برانکارد از زمین خارج کردند برای لحظاتی کنترل خود را از دست داد و با گریه های خود تمام حاضران در ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داد تا همین صحنه به سوژه اول رسانه های هلند تبدیل شود.


ون دن بروم سرمربی آلکمار که خود نیز تحت تاثیر گریه های جهانبخش اشک ریخت به روزنامه ووله فوت هلند گفت:« برخی شاگردان من واقعا عاطفی و مهربان هستند از همین رو طاقت دیدن آن اتفاق تلخ برای هم تیمی خود را نداشتند که جهانبخش یکی از آنها بود. مهربانی و عطوفت در ذات هر انسانی هست و در آن صحنه هم بیشتر از این که به فکر بازی باشیم به یاد ویتنس و سلامتی اش بودیم و تشریح آن لحظات واقعا سخت است».


پس از گذشت 18 ساعت به کما رفتن، سرانجام ویتنس به هوش آمد و این خبر خوش باعث شد تا اردوی آلکمار از شوک اتفاق پنجشنبه شب در ورزشگاه آفاس بیرون بیاید و خود را برای بازی های این هفته لیگ برتر هلند آماده کند. نکته جالب این که ویتنس اولین نفر به سراغ جهانبخش رفت و با هم تیمی ایرانی خود خوش و بش کرد.

تگ ها


فوتبال