گریژمان: به خاطر محرومیت اتلتیکو، در مادرید ماندم

ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید که مدتی پیش یکی از خریدهای تابستانی منچستریونایتد شمرده می شد در این خصوص اظهار داشت: به خاطر محرومیت اتلتیکومادرید از خرید بازیکن، در این باشگاه ماندم ......

ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید که مدتی پیش یکی از خریدهای تابستانی منچستریونایتد شمرده می شد در این خصوص اظهار داشت: به خاطر محرومیت اتلتیکومادرید از خرید بازیکن، در این باشگاه ماندم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: از مدت ها پیش شایعه پیوستن «آنتوان گریژمان» به منچستریونایتد در راس اخبار قرار داشت. این ستاره به هدف اصلی مورینیو در تابستان لقب گرفته بود و برخی رسانه ها معتقد بودند که وی می تواند رکورد نقل و انتقالات تاریخ فوتبال را بشکند.

با محرومیت اتلتیکومادرید از خرید بازیکن در یک پنجره، همه چیز تغییر کرد و گریژمان از ماندن خود سخن گفت. وی پس از این ادعای مطبوعات در خصوص ترک مادرید را نادرست خواند و با اتلتیکو تا سال 2022 تمدید کرد. 

آنتوان گریژمان در این خصوص به مجله Four Four Two گفت: نه، همه چیز ساختگی بود. من با مورینیو در خصوص نرفتنم تماس تلفنی نداشتم. ادعای رسانه ها کاملا غلط بوده و ماندن تصمیمم بود. من پس از محرومیت اتلتیکو در این تیم ماندم. این باشگاه به من نیاز داشت و با رفتنم کار زشتی را انجام می دادم. 

وی ادامه داد: با دیگو سیمئونه در این خصوص حرف زدم اینکه با ماندنم اوضاع چگونه خواهد شد و چگونه با هم کار خواهیم کرد. سپس با مدیر اجرایی، ادامه همکاری با اتلتیکومادرید را نهایی کردم. این باشگاه به مانند رئال سوسیداد همه چیز به من بخشید و احترام زیادی برای آنها و مردمش قائلم.  

ستاره فرانسوی در خصوص فصل آینده گفت: راستش نمی دانم. من یک فصل برای اتلتیکومادرید بازی خواهم کرد و برای بعدش باید دید چه اتفاقی رخ می دهد. الان درست نیست که در خصوص یک سال و نیم بعد صحبت کنیم. 

 

تگ ها


اخبار روز اتلتیکو مادرید فوتبال