گری نویل: خط دفاع یونایتد باید تغییر اساسی کند/ بازی پوگبا به دل ننشست

مدافع سابق منچستریونایتد معتقد است خط دفاعی شیاطین سرخ نیاز به تغییر و تحولات اساسی دارد...

گری نویل پس از شکست سنگین 3 بر 0 یونایتد برابر یوونتوس و حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا عملکرد تیم سولسشر و برخی بازیکنان را بسیار ضعیف خوانده است.
به گزارش مدال، نویل پس از پایان این دیدار گفت: در چند هفته اخیر بازی‌های منچستریونایتد را بررسی کرده‌ایم، اما در این بازی چنین احساسی را داشتیم که من‌یونایتد فاصله زیادی با جایگاهی که باید در آن باشد، دارد. چند ماه اول حضور سولسشر خوب و همه چیز عالی بود و بازیکنان در سطح اول خود بازی می‌کردند، اما صادقانه می‌گویم در این بازی چنین عملکردی را از آنها ندیدم.
وی در ادامه افزود: رشفورد سطح اول فوتبال باشگاهی اروپا را درک کرد. این دو بازی برای اسکات مک‌تامینی هم درس بزرگی بود و او بازی خوبی از خود ارائه کرد، اما برخی از بازیکنان به اندازه کافی خوب نبودند.  
مدافع پیشین تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد افزود: کادر فنی خواهد دید که فاصله زیادی بین تیم‌های اروپایی و جایی که منچستریونایتد در آن هست، وجود دارد. منچستریونایتد نیاز به تغییرات وسیع در ترکیب خود دارد و شکی در این باره نیست. سولسشر نیاز یه یک خط دفاعی جدید دارد و منظورم تغییر کلی خط دفاع است.
نویل همچنین در خصوص عملکرد هافبک فرانسوی شیاطین سرخ تاکید کرد: پوگبا دوباره به سطح دوران پیش از اوله بازگشته است. به اعتقاد من پوگبا در این بازی واقعاً ضعیف عمل کرد و هر بار که صاحب توپ می‌شد برای خودش بازی می‌کرد و حرکت خاصی نکرد. بازی پل به دل ننشست اما او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و می‌تواند فوتبالیست بزرگی باشد. پوگبا تنها باید دوباره تمرکز خود را پیدا کند.

تگ ها


منچستر یونایتد UEFA Champions League فوتبال