گری نویل: مورینیو باید به جای زندگی در هتل یک خانه می‌خرید!

مدافع سابق منچستر یونایتد به حمایت از ژوزه مورینیو پرداخته و معتقد است به این مربی بهایی که لازم بود در یونایتد داده نشد...

گری نویل که سال‌های زیادی برای منچستر یونایتد به میدان رفته است از شرایط موجود تیم رضایت ندارد.
به گزارش مدال، گری نویل درباره درخواست‌های آقای خاص در زمان مربی‌گری اش در یونایتد که توجهی به آن نشد، می‌گوید:
"ژوزه خودش را در شكوه و پيروزى پوشش نداد، به جاى زندگى در هتل بايد يك خانه مى خريد، بايد كمى بيشتر لبخند مى زد، اما چه كسى مى تواند به ژوزه مورينيويى كه در يونايتد است، مربى اى كه همه جا، در همه عناوين قهرمان شده؛ بگويد كه تو نمى توانى آن مدافع را بخرى؟ چه كسى به او مى‌گويد؟ چه كسى واجد شرايط است كه اين‌ها را به او بگويد؟"
مدافع سابق شیاطین سرخ افزود: " ژوزه در آن زمان آمد و گفت كه دوم شدن با آن تيم يونايتد بزرگ‌ترين دستاورد فوتبالى اش بوده- همه ما به او خنديديم. فكر مى‌كرديم كه شوخى مى‌كند. حتماً اين هم يكى ديگر از بازى‌هاى ذهنى مورينيو است! اما الان مى‌بينيم كه احتمالاً حق با او بود."
گری نویل تاکید کرد: "ژوزه مورينيو دو مدافع ميانى مى‌خواست، دو مدافعى كه مدنظرش بودند، اما باشگاه از خريد آن‌ها امتناع كرد. وقتى شما بر خلاف نظر مربى‌تان خريد مى‌كنيد، وقتى در اين زمينه بر عليه مربى مى‌شويد، مثل اين مى‌ماند كه رابطه‌تان را بهم بزنيد. شما نمى‌توانيد يك خانه را نصفه و نيمه بسازيد! يا بايد همه جوره با مربى‌تان باشيد، يا نيستيد."
نویل درباره بزرگ‌ترین امیدی که دارد نیز گفت: "امیدوارم یازده بازيكن در زمين حضور داشته باشند كه مى‌خواهند براى اين باشگاه به ميدان بروند. كسانى كه مى‌خواهند آنجا باشند. كسانى كه تا آخرين لحظه هر مسابقه، براى تيم بدوند. اين می‌تواند نقطه شروع ما باشد."

تگ ها


گری نویل ژوزه مورینیو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال