گری‌نویل پاسخ کنایه رایولا به منچستریونایتد را داد

گری نویل، اسطوره منچستر یونایتد، پاسخ کنایه مینو رایولا به این باشگاه را داد....

به گزارش "ورزش سه"، هر چه به تابستان نزدیک‌تر می‌شویم بحث درباره آینده ارلینگ هالند نیز افزایش پیدا می‌کند و اکثر شایعات حکایت از آن دارد که ستاره نروژی دورتموند را به مقصد یک باشگاه بزرگ ترک خواهد کرد.

اما مینو رایولا، مدیر برنامه ارلینگ هالند، طی روزهای گذشته مصاحبه ای جنجالی را درباره آینده این بازیکن جوان انجام داد. رایولا ضمن طعنه به منچستریونایتد گفت: "دو سال است که به این موضوع فکر می‌کنیم. ایده‌های روشنی داریم در مورد اینکه ارلینگ باید به کجا برود، و البته به آنچه بازار نقل‌وانتقالات ارائه می‌دهد هم نگاه می‌کنیم. اگر این کار را نمی‌کردم، مدیر برنامه بدی می‌شدم. می‌توانیم با بازیکنی همچون هالند بر بازار نقل‌وانتقالات تاثیر بگذاریم.

ارلینگ می تواند قدم بعدی را در فوتبالش بردارد و این کار را نیز انجام خواهد داد. بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا و سیتی تیم هایی هستند که می توانند مقصد بعدی هالند باشند. سیتی در ۸ سال اخیر ۵ بار فاتح لیگ برتر شده در حالی که یونایتد یک بار هم قهرمان نشده است. وقتی ارلینگ راهی دورتموند شد، همه می دانستیم چنین روزی خواهد رسید و ماندنی شدن او طولانی نخواهد بود."

اگرچه را رایولا روز گذشته در توییتی توضیحاتی درباره این مصاحبه خود ارائه داد اما با این حال اسطوره باشگاه منچستر یونایتد پاسخ او را داده است. گری نویل در توییتر خود نوشت: "می‌دانم که در سال‌های اخیر افتضاح بودیم اما مینو رایولا هم همه قهرمانی‌های منچستریونایتد در لیگ برتر را زیر سوال برده است."

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند گری نویل والنسیا مینو رایولا منچستر یونایتد