گری هوپر بحران حمله استقلال را حل می‌کند؟

گری هوپر مهاجم موردنظر استقلال تهران قرار است به زودی به تهران سفر کندو قراردادش با این تیم را نهایی کند....

گری هوپر مهاجم موردنظر استقلال تهران قرار است به زودی به تهران سفر کندو قراردادش با این تیم را نهایی کند.

به گزارش مدال، گری هوپر، بازیکن جدید استقلال احتمالاً به زودی وارد تهران می‌شود اما اینکه فتحی برای مذاکره به ترکیه رفته بود، از دو منظر عجیب است. اول اینکه باشگاه معاونت ورزشی یا نقل و انتقالات ندارد که نیاز نباشد مدیرعامل یک باشگاه برای مذاکره با بازیکن به ترکیه برود و دوم اینکه آلکس لواک، ایجنت گری هوپر مشکلاتی برای ورود به ایران داشت و امکان سفرش به تهران منتفی بود. 

لواک ترجیح داد در هتل ریتز کارلتون استانبول با فتحی ملاقات کند. گری هوپر برای آزمایش‌های پزشکی نیز بدون ایجنت خود به تهران سفر خواهد کرد.
با توجه به عملکرد سینوسی شیخ دیاباته در خط حمله و افت مرتضی تبریزی در فصل جدید، استراماچونی تصمیم گرفته است تا برای خرید گری هوپر دست به کار شود و آن را به مدیران استقلال پیشنهاد دهد.
بازیکن سابق سلتیک همین چندی پیش می‌خواست با بریستول سیتی انگلیس قرارداد ببندد اما او را فقط برای دو ماه تا بازگشت مهاجم مصدوم‌شان می‌خواستند. او نزدیک به یک سال از فوتبال دور است و باید دید در استقلال می‌تواند نمایش سال‌های دور و موفقش در سلتیک را تکرار کند؟
هر چند که این اتفاقات نمی‌تواند برای بازیکنی که قصد حضور در ایران را داشته باشد، چندان مهم به نظر برسد. 
استقلال نه از شیخ دیاباته، آخرین مهاجم خارجی که استخدام کرده تا امروز خاطره خوبی دارد و نه از مهاجمان قبلی‌اش مثل ایسما، گرو و منشا.  آن‌ها نتوانستند بحران گلزنی را در استقلال حل کنند. گری هوپر شاید آخرین نفر در لیست استقلال و آخرین امید برای حل بحران گلزنی باشد.

بیشتر بخوانید:

مهاجم انگلیسی استقلالی ها فردا به تهران می آید؟

تگ ها


گری هوپر گری هوپر استقلال هوپر استقلال مهاجم سلتیک استقلال فوتبال