گزارشی از آخرین وضعیت طلبکاران پرسپولیس/هجمه های تند علیه دایی و شرکا

......

 

پرسپولیس با ۴ نفر از طلبکاران هنوز تسویه نکرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، بزرگترین طلبکار حال حاضر پرسپولیس علی دایی است.

پرسپولیس-دایی؛ در بن بست

مشکل علی دایی طبق اسناد و مدارکی که مدال چندی پیش منتشر کرد و وکلای علی دایی هم صحت آن را تایید کرده و در احکام قابل مشاهده است با ۱۰۰ و یا ۲۰۰ ملیون تومان حل شدنی بوده است. این مبلغ درواقع بابت مالیاتی است که علی دایی پرداخت کرده اما طبق قرارداد باشگاه باید پرداخت می کرد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و علی دایی هم شکایت کرد و بر علیه باشگاه پرسپولیس  ۳.۵ میلیارد حکم گرفت.
بعدها گرشاسبی با دایی توافق کرد که با مبلغ یک ملیارد و ۲۰۰ این طلب تسویه شود ولی باز هم باشگاه پرسپولیس به تعهد خودش پایبند نبود.
حالا علی دایی که تحت فشار هواداران قرار گرفته است بسیار شاکی است و وکیل وی هم تاکید کرده که باشگاه به جای اینکه توافق کند و جلسه بگذارد فقط مصاحبه می کند.

آرام طبعی که کوتاه نمی آید!

 از طرف دیگر محمدامین آرام طبع، بازیکن سابق پرسپولیس هم ۲۱۶ میلیون از این تیم طلب دارد! مدیران سابق پرسپولیس حاضر نشدند قرارداد آرام طبع را فسخ کنند و اتفاقات زمان مدیریت طاهری و بدرفتاری هایی به نظر خودش باها او صورت گرفت حالا باعث شده که به هیچ وجه از موضع اش کوتاه نیاید.

همامی و معمارزاده؛ مثل یکدیگر

مسعود همامی دیگر طلبکار سرخ ها در حالی از این تیم جدا شد که یک فصل و نیم قرارداد داشت و در آن زمان باشگاه پرسپولیس حاضر به فسخ قرارداد با این بازیکن نشد و رضایت نامه وی را نیز صادر نکردند! حالا همامی با احتساب جرایم و دیرکردها مبلغی بالغ بر یک ملیارد از پرسپولیس طلب دارد و میثاق معمارزاده هم درست چنین وضعیتی دارد.

فشار در فضای مجازی

در روزهای اخیر کمپین هایی در فضای مجازی به راه افتاده است که هوادارها بیایید شماره حساب بدهید که این پول ها و طلب ها منجر به حذف پرسپولیس از آسیا نشود. در شرایط کنونی خیلی سنگینی علیه علی دایی و برخی طلبکاران ایجاد شده است و امروز اعلام شد پیام صادقیان به باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالباتی که داشته تخفیف داده است.

تگ ها


فوتبال