گزارش اختصاصی از جزئیات مذاکرات جدید گرشاسبی و کامیابی نیا / بن بست دوباره در دور دوم مذاکرات

باشگاه پرسپولیس بعد از دور دوم مذاکرات، منتظر پاسخ نهایی کامیابی نیا است و همین بی خبری منجر به توقف روند تمدید قرارداد شده است ......

باشگاه پرسپولیس بعد از دور دوم مذاکرات، منتظر پاسخ نهایی کامیابی نیا است و همین بی خبری منجر به توقف روند تمدید قرارداد شده است.

 

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه پرسپولیس آخرین  پیشنهاد خود برای تمدید قرارداد با کامیابی نیا را اواسط هفته گذشته به او ارائه داد و با برخی درخواست های وی نیز موافقت کرد و منتظر پاسخ نهایی این بازیکن است، اما کامیابی نیا در دو، سه  روز اخیر پاسخی به باشگاه نداده  و گرشاسبی هم از این وضعیت دلخور است. برخی از مذاکرات اخیر بین گرشاسبی و رجبی بازیکن اسبق استقلال اهواز و راه آهن به عنوان  داماد و مدیر برنامه های کمال و برخی مذاکرات  نیز بین خبیری مدیر اجرایی باشگاه و رجبی و کامیابی نیا انجام شده است و در یک مورد هم گرشاسبی و کامیابی نیا  با هم صحبت کرده اند. کامیابی نیا با وجود سفر به استانبول به اتفاق احمدزاده و دریافت پیشنهاد مالی بهتر نسبت به پرسپولیس  برای پیوستن به  تیم ترکیه ای با تردیدهایی مواجه شده ونمی خواهد با توجه به جدایی محرمی، احمدزاده و مسلمان تیم را در شرایط محرومیت از جذب بازیکن، ترک کند. او در حالی هم با تیم  ترکیه ای و هم با پرسپولیس در حال مذاکره است که نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی دچار تردید های بسیار است.

 

 نماینده کامیابی نیا در ابتدا روز جمعه گذشته و یک روز قبل از اولتیماتوم باشگاه و برانکو با گرشاسبی به توافق اولیه  رسید. حذف جرایم حدودا پانصد میلیونی مربوط به دو فصل، خواسته کامیابی نیا و همه بازیکنان بود که گرشاسبی باردیگر موافقت خود را با این موضوع اعلام داشت. گرشاسبی امیدوار بود قرارداد کامیابی نیا عصر شنبه تمدید شود اما این بازیکن به اتفاق احمد زاده راهی ترکیه شد.

 

در خبرها آمده بود کامیابی نیا پیشنهاد عقد قرارداد  یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی را ارائه داده است و حالا خبرنگار مدال کسب اطلاع کرده است که نزدیکان  گرشاسبی با گرفتن تخفیف، اواسط هفته گذشته با رقم پیشنهادی کامیابی نیا موافقت کرده اند. برخی منابع خبری مدال مبلغ مورد توافق را 1.4میلیارد اعلام کرده اند و برخی هم از رقم  1.5میلیاردی سخن می گویند ضمن اینکه کامیابی نیا همچون همه بازیکنان تیم های سرخابی در صورت قهرمانی در لیگ و حذفی و آسیا و صعودهای آسیایی در فصل جدید لیگ قهرمانان مبالغی را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد که ده درصد مبلغ قرارداد برای قهرمانی ها و مبلغ مشخصی هم بابت صعود های آسیایی است.

 

 براساس اخبار دریافتی،کامیابی نیا همچون بسیاری از بازیکنان مطرح لیگ، خواهان دریافت بخشی از مبلغ قرارداد یا مطالبات خود در ابتدای عقد قرارداد شده است. او به گرشاسبی هم گفته که  فصل قبل در شرایطی تمدید کرده است که بعدا مشخص شد چهار ستاره تیم در فصول گذشته  مبالغی را بین سیصد تا هفتصد میلیون تومان و طارمی 1.2میلیارد  خارج از قرارداد از هدایتی اسپانسر و هوادار تیم دریافت کرده بودند و برخلاف توافقات اینگونه نبود که او سقف قرارداد را دریافت کرده باشد.

 

حال کامیابی نیا با وجود  پیشنهاد مالی بهتر تیم ترکیه ای با باشگاه پرسپولیس به توافقات کلی رسیده اما با این وجو، دو روز است که  باشگاه منتظر پاسخ نهایی وی برای تمدید رسمی قرارداد است و همین وضعیت موجب ناراحتی مسئولان باشگاه شده است.

کامیابی نیا هم از این سو منتظراست که همچون بسیاری از خریدهای جدید دیگر تیم های لیگ برتری و به ویژه تیم های مدعی، بخشی از قرارداد یا مطالبات خود را دریافت کند. با حل و فصل این موضوع، قرارداد کامیابی نیا تمدید خواهد شد هر چند که واسطه های ایرانی هنوز هم می کوشند تا شماره یازده پرسپولیس را متقاعد به عقد قرارداد با تیم ترکیه ای کنند. کمال هر گونه توافق با کایسری اسپور یا دیگر تیم های ترکیه ای را تکذیب کرده اما به نظر می رسد پیشنهاد مالی بهتر تیم ترکیه ای از یک سو و اصرار واسطه های ایرانی به امضای قرارداد در استانبول و همراه شدن  با احمدزاده منجر شده تا او به دلیل عدم دریافت مطالبات یا قسط اول قرارداد، باشگاه پرسپولیس را بی خبر بگذارد و تماسی بین او و باشگاه در روزهای اخیر شکل نگیرد. در واقع در این کلاف سردرگم اتفاقی که برای دومین بار شکل گرفته توقف در روند نهایی شدن تمدید قرارداد است. کامیابی نیا برای بار دوم با گرشاسبی توافق کرده و برای بار دوم این مذاکرات  به بن بست رسیده است. آیا برانکو بیش  از این منتظر می ماند یا این که همچون نادیده گرفتن تمایل ظاهری احمدزاده برای بازگشت قید او را هم می زند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال