گزارش السومریه از پیشنهاد هفت تیم اروپایی به بیرانوند

پایگاه خبری السومریه عراق در گزارشی به بررسی وضعیت علیرضا بیرانوند و پیشنهادات این بازیکن پرداخت....

پایگاه خبری السومریه عراق در گزارشی به بررسی وضعیت علیرضا بیرانوند و پیشنهادات این بازیکن پرداخت.

به گزارش مدال، پایگاه خبری السومریه عراق در گزارشی پیرامون تمایل باشگاه‌های اروپایی به جذب دروازه‌بان باشگاه پرسپولیس نوشت: همبازی بشر رسن که با مهار پنالتی رونالدو مشهور شد گزینه مورد علاقه باشگاههای اروپایی در فصل نقل و انتقالات است.
در گزارش السومریه آمده است: علیرضا بیرانوند مورد توجه تعداد زیادی از تیم‌های اروپایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، بلژیک و حتی اوکراین قرار گرفته که مایل به جذب این دروازه‌بان در فصل نقل و انتقالات فعلی هستند. بیرانوند با مهار ضربه پنالتی کریس رونالدو در جام جهانی ۲۰۱۸ مشهور شد و البته با عملکرد درخشان در لیگ ایران در ۳ فصل گذشته نمایش بسیار خوبی داشت.
در ادامه این گزارش آمده است: بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی باشگاه تورینو به دنبال جذب بیرانوند است در حالی که تورینو تنها باشگاه ایتالیایی نیست که برای به خدمت گرفتن دروازه‌بان ایرانی تلاش می‌کند. آتالانتا و کالیاری دیگر تیم‌های ایتالیایی هستند که بیرانوند را می‌خواهند. همچنین تیم‌های فنرباغچه و بشیکتاش ترکیه در کنار باشگاه خنک بلژیک و دیناموکیف اوکراین با این دروازه‌بان ارتباط برقرار کرده‌اند.
السومریه همچنین در این گزارش بیرانوند را ۲۸ ساله توصیف کرده و می‌نویسد: همبازی بشار رسن در باشگاه پرسپولیس در سه فصل پیاپی همراه با این باشگاه قهرمان لیگ فوتبال ایران شد.

بیشتر بخوانید:

پشت پرده پیشنهاد تورینو به بیرانوند

 

 

تگ ها


علیرضا بیرانوند بیرانوند تورینو نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات