گزارش ای اف سی درباره قهرمانی استقلال در جام حذفی

تیم فوتبال استقلال تهران در جام حذفی 97-96 ایران به قهرمانی رسید و پس از این اتفاق، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی کوتاه به قهرمانی آبی های پایتخت پرداخت ......

 تیم فوتبال استقلال تهران در جام حذفی 97-96 ایران به قهرمانی رسید و پس از این اتفاق، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی کوتاه به قهرمانی آبی های پایتخت پرداخت.
در این گزارش آمده است: استقلال با یک برد خفیف در مقابل خونه به خونه موفق شد برای هفتمین بار در تاریخ مقام قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران را به دست آورد و صاحب یک رکورد شود.
مامه تیام، مهاجم سنگالی این تیم در دقیقه 35 روی پاس خسرو حیدری تنها گل بازی را به ثمر رساند؛ گلی که برای شکست تیم بابلی در یک فینال هیجان انگیز کافی بود.
استقلال که پس از کسب عنوان سومی در لیگ ایران، حضور خود در لیگ قهرمانان 2019 را قطعی کرده بود، جستجوی خود برای کسب سومین عنوان آسیایی را ادامه خواهد داد. آنها در دوره فعلی این رقابت ها هم مرحله گروهی را بدون شکست و با صدرنشینی به پایان رسانده اند. شاگردان وینفرد شفر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید در تاریخ هشتم و پانزدهم ماه می به مصاف تیم هموطن خود یعنی ذوب آهن بروند.

تگ ها


استقلال AFC Champions League فوتبال