گزارش تمرین استقلال/ بازگشت بازیکن مغضوب و ۸ غایب دیگر

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال پس از شکست برابر ماشین‌سازی در هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۲:۳۵ در زمین تهرانسر برگزار شد...

به گزارش مدال، تمرین تیم استقلال بعد از بازی روز گذشته مقابل ماشین‌سازی که به شکست آبی‌پوشان منتج شد امروز از ساعت 12:35 در زمین تهرانسر آغاز شد.
* این تمرین که ریکاوری بود با غایبانی برگزار شد. فرشید اسماعیلی، علی دشتی، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی در تمرین امروز حضور نداشتند و ریکاوری خود را در کلینیک انجام می‌دهند. همچنین سجاد آقایی و رضا آذری هم در تمرین حاضر نبودند.
*البته در بین این نفرات شب گذشته فرشید اسماعیلی در رختکن بعد از بازی با ستار همدانی سرپرست تیم درگیری پیدا کرد و از حضور در تمرین فعلا منع شده است.
*دیگر بازیکنی که در رختکن شب گذشته از تعویض خود ناراحت بود و با کادرفنی آبی‌پوشان بحث کرده میلیچ بود که این بازیکن امروز پیش از شروع تمرین با حضور سایر بازیکنان و کادرفنی و سرپرست تیم بابت اتفافات رخ داده عذرخواهی کرد و به تمرین اضافه شد. 
* مهدی قائدی و مرتضی تبریزی هم از دیگر غایبان تمرین امروز استقلال بودند. البته مهدی قائدی به اردوی تیم امید هم دعوت شده و هنوز تکلیف نهایی حضور ملی‌پوشان امید که تیم‌های باشگاهی‌شان در جام حذفی بازی دارند مشخص نیست. امروز سازمان لیگ بیانیه‌ای را صادر کرد که در آن اشاره شده در صورت آلودگی هوا منطبق با تصمیم استانداری رفتار می‌کند. پیش‌بینی شده که آلودگی هوا در تهران هفته پیش رو تشدید می‌شود. با این حال هنوز تکلیف برگزاری بازی استقلال و سپاهان در ابهام است. 
* در تمرین امروز بازیکنانی که روز گذشته به صورت فیکس به میدان رفته بودند بعد از دویدن راهی کلینیک  شدند تا ریکاوری خود را انجام دهند و سایر بازیکنان هم زیر نظر مصطفوی به فوتبال در زمین ابعاد کوچک مشغول شدند.

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی بازیکن استقلال پس از حواشی دیدار برابر ماشین‌سازی

تگ ها


استقلال تمرین استقلال ورزشگاه نفت تهرانسر لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال