گزارش تمرین استقلال در دوحه/ ...از دیدن الهلال تا درخواست شفر

دومین جلسه تمرینی استقلالی‌ها در دوحه برگزار شد....

دومین جلسه تمرینی استقلالی‌ها در دوحه برگزار شد.

سرمربی استقلال از بازیکنان خود خواست تا روی دیدار با الهلال تمرکز داشته باشند.

به گزارش مدال،  تمرین روز شنبه استقلال در زمین تیم الاهلی قطر با صحبت‌های وینفرد شفر از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی آغاز شد. شفر در ابتدای این تمرین ضمن تشریح مراحل تمرین، از بازیکنان خواست با تمرکز و انرژی خود را برای بازی با الهلال آماده کنند و تنها به سه امتیاز این مصاف فکر کنند.

*بازیکنان استقلال قبل از تمرین با حضور در جلسه با کادرفنی، به تماشای فیلم‌هایی از تیم الهلال پرداختند تا حریف روز دوشنبه خود را بهتر بشناسند.

*دروازه‌بانان استقلال از ابتدای تمرین به صورت جداگانه با اشکان نامداری تمرینات خود را برگزار کردند.

*بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن به پاسکاری ترکیبی در قالب سه گروه مشغول شدند. وینفرد شفر شخصا نظارت کاملی بر نحوه اجرای این بخش از تمرین داشت.

* در ادامه بازیکنان استقلال به فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم مشغول شده‌اند.
*پیش از آغاز این بخش از تمرین، کولی دقایقی تاکتیک‌های مد نظر کادرفنی را به بازیکنان گوشزد کرد. وینفرد شفر سرمربی آبی‌ها با ایستادن در میانه زمین، بر نحوه بازی دو تیم نظارت می‌کند. این فوتبال درون تیمی بدون دروازه‌بان و با دروازه‌های کوچک برگزار می‌شود. در این فوتبال هرگاه بازیکنان در نحوه اجرای تاکتیک‌ها دچار اشتباه می‌شدند، کادرفنی بازی را متوقف و نکاتی را به بازیکنان منتقل می‌کرد و از آن‌ها می‌خواست به اجرای این نکات توجه داشته باشند.

*در ادامه این فوتبال درون تیمی با حضور دروازه‌بانان ادامه یافت.
*پس از برگزاری فوتبال درون تیمی، بازیکنان به مرور تاکتیک‌های تهاجمی مشغول شدند.

*در این تمرین اللهیار صیادمنش و محمد دانشگر در تمامی آیتم‌ها حاضر بودند. روزبه چشمی هم در این تمرین به صورت اختصاصی کرد و به نرم دوی مشغول بود.