گزارش تمرین استقلال/ چهره غمگین اسماعیلی بخاطر دربی

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با استقبال چشمگیر نمایندگان رسانه‌ها در زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد....

به گزارش مدال، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی از ساعت 17 در زمین مجموعه ورزشی انقلاب انجام شد که پیش از شروع تمرین، تعدادی از بازیکنان تیم استقلال پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند. علی کریمی، داریوش شجاعیان و ووریا غفوی سه بازیکنی بودند که پیش از شروع تمرین پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند. 

* با توجه به اینکه تمرینات تیم استقلال بعد از مدتها به روی خبرنگاران رسانه‌های گروهی باز شده بود، تعداد زیادی از دوربین‌های تلویزیونی در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شدند. 

* فرشید باقری که به دلیل آسیب‌دیدگی قرار است طی روزهای آینده مچ پای خود را جراحی کند، پیش از شروع تمرین در مجموعه ورزشی انقلاب حاضر شد و بعد از گفت وگو با بازیکنان، محل تمرین آبی‌پوشان را ترک کرد. 

* قبل از آنکه تمرین امروز آبی‌پوشان آغاز شود، بازیکنان استقلال به تعدادی از کودکان عضو پویش تا مهر شاخه گل‌های اهدا کرده و همچنین لوازم‌التحریر دراختیار آنها قرار دادند. استقلالی‌ها با این حرکت به این پویش اضافه شدند.

* قبل از آغاز برنامه‌های تاکتیکی، استراماچونی بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. 

* هنگامی که بازیکنان خود را گرم می‌کردند، ووریا غفوری با چهره‌ای خندان در بین بازیکنان حاضر شد و بعد از صحبت با روزبه چشمی دویدن دور زمین را به همراه سایر بازیکنان آغاز کرد. 

* فرشید اسماعیلی که فرجام‌خواهی باشگاه استقلال پیرامون بخشیده شدن کارت زرد وی مورد قبول قرار نگرفت، در تمرین امروز چهره‌ای ناراحت داشت، ضمن اینکه شیخ دیاباته نیز به دلیل مصدومیت غایب بود.

* بهزاد غلامپور به همراه حسین پورحمیدی و سیدحسین حسینی تمرینات جداگانه انجام داد. 

* پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال به همراه محسن خدایی معاون سابق این باشگاه در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند. 

* در بخش ابتدایی تمرین، بازیکنان زیر نظر عمر دانسی و مارکو به گرم کردن بدنهای خود پرداخت و سپس کار تاکتیکی را آغاز کردند. هنگامی که برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان استارت خورد، خبرنگاران و عکاسان حاضر در تمرین ورزشگاه را ترک کردند. 

 تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و در این مسابقه دیاباته و فرشید اسماعیلی را دراختیار نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:

مصاحبه استراماچونی در حاشیه تمرین استقلال/ ویدیو

صحبت‌های زرینچه درباره شرایط استقلال قبل از دربی و ماجرای غفوری/ ویدیو

تگ ها


گزارش تمرین استقلال استقلال فرشید اسماعیلی پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال