گزارش تمرین استقلال؛ گفتگوی کرانچار با آبی‌پوشان

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 در شرایطی برگزار شد که زلاتکوکرانچارمیهمان آبی پوشان بود ......

 تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 در شرایطی برگزار شد که زلاتکوکرانچار میهمان آبی پوشان بود. شفر به محض دیدن کرانچار با وی برخورد گرمی داشت و برای دقایقی با سرمربی تیم ملی امید به صحبت پرداخت.

*پیش از شروع تمرین مهدی رحمتی با کرانچار خوش و بش کرد و برای دقایقی با سرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان به گفت و گو پرداخت. سپس بازیکنانی نظیر قائدی،آذری، کارگر و صیادمنش نزد کرانچار رفته و با سرمربی تیم ملی امید خوش و بش کردند.

*بازیکنان ملی پوش استقلال بعد از پایان اردوی تیم ملی از امروز در تمرین تیمشان شرکت کردند.ملی پوشان امید روز گذشته به تمرین اضافه شده بودند.

*خسرو حیدری تنها غایب تمرین امروز استقلال بود.

ووریا غفوری با فرزند خود در تمرین آبی پوشان حاضر شد و با مرتضی تبریزی عکس یادگاری گرفت.

*فرشید اسماعیلی که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه عضله زیر شکم چند روزی در تمرینات حضور نداشت مثل روز قبل در تمرین تیمش حضور پیدا کرد.

*روزبه چشمی و پژمان منتظری قبل از آغاز تمرین امروز با ساشا شفر به صحبت پرداختند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس بعد از کار با توپ و فوتبال تحت فشار زیر نظر کولی و طاهری فوتبال درون تیمی در زمین کوچک  برگزار کردند.

* تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را قبل از بازی با سایپا فردا برگزار خواهد کرد و آبی پوشان بلافاصله راهی هتل المپیک می‌شوند.

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال ساعت 15:30 روز جمعه در ورزشگاه تختی تهران از هفته نهم لیگ برتر به مصاف سایپا خواهد رفت.

تگ ها


استقلال فوتبال