گزارش تمرین امروز استقلال/ اولین تمرین رضاوند و درخشش دیاباته

پس از پایان اردوی پیش فصل آبی‌پوشان در ترکیه، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور تعدادی از هواداران این تیم در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد...

پس از پایان اردوی پیش فصل آبی‌پوشان در ترکیه، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور تعدادی از هواداران این تیم در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد

تمرین امروز استقلال در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد.

به گزارش مدال، اولین تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از بازگشت این تیم از کشور ترکیه از ساعت 18 امروز در زمین نفت تهرانسر برگزار شد.
* شیخ دیاباته که در ترکیه با استقلالی‌ها استارت زده بود امروز برای نخستین بار در تهران با آبی پوشان تمرین کرد.
*آرش رضاوند برای اولین بار در تمرین تیم فوتبال استقلال شرکت کرد. این بازیکن بعد از پیوستن به استقلال در اردوی تیم ملی حضور داشت.
* مهدی قائدی و سینا خادم پور 2 بازیکن تیم ملی امید که با آبی پوشان به ترکیه نرفته بودند در تمرین امروز استقلال حضور داشتند.
*پیش از شروع تمرین استراماچونی که صبح امروز از ایتالیا به تهران برگشته بود برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. بعد از گرم کردن بازیکنان به عبور از موانع پرداختند و سپس کار تاکتیکی کردند. در بخش بعدی فوتبال درون تیمی برگزار شد. در جریان بازی درون تیمی شیخ دیاباته با زدن 4 گل با تشویق تماشاگران مواجه شد.
* نکته جالب تمرین امروز استقلال حضور تعدادی از هواداران است. این در شرایطی است که بسته بودن تمرینات استقلال برای نمایندگان رسانه ها به امری عادی تبدیل شده است.
تیم فوتبال استقلال قرار است روز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف بادران تهران برود.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی خوش‌سلیقه؛ کولاک دیاباته در تمرین استقلال

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی تمرین استقلال شیخ دیاباته آرش رضاوند لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال