گزارش تمرین تیم امید؛ حلقه اتحاد برای بازی سرنوشت‌ساز

تمرین تیم فوتبال امید پیش از دیدار سرنوشت‌ساز روز چهارشنبه برابر چین از ساعت ۱۶:۳۰ زیر نظر حمید استیلی برگزار شد...

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، در ابتداى این تمرین که از ساعت ١٦:٣٠ آغاز شد حمید استیلى در جمع اعضاى تیم امید گفت: همه ما از نتیجه بازى دیروز ناراحتیم اما مى‌دانیم لیاقتى بیش از این داشتیم. من به توانایى شما شک ندارم و ایمان دارم بسیارى از شما ترکیب تیم ملى فوتبال ایران را شکل خواهید داد. مسئله مهم این است که اتحاد و انسجام خودمان را حفظ کنیم.
ما با شکست چین مى‌توانیم صعود کنیم و این بازى سرنوشت است که در پیش داریم. مى‌دانیم مدت زیادى کنار هم نبودیم و فرصتى بیش از این نداشتیم در حالى که قدرت و آمادگى حریفان را دیدید. از شما مى‌خواهم تا آخرین لحظه متحد و همدل کنار هم باشیم و براى موفقیت تلاش کنیم.
بعد از صحبت‌هاى حمید استیلى امید نورافکن کاپیتان تیم امید هم از بازیکنان خواست با تمام وجود براى موفقیت و جبران نتیجه در آخرین بازى گروه تلاش کنند.
تمرین تیم امید امروز به مدت ٦٠ دقیقه برگزار شد، بازیکنان حاضر در ترکیب روز گذشته ریکاورى سبکى را پشت سر گذاشتند و سایر نفرات برنامه سبکى را در دستور کار داشتند.
سومین بازى تیم امید روز چهارشنبه برابر تیم المپیک چین ساعت ١٧:١٥ دقیقه برگزار مى شود.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های بازیکنان تیم امید پس از شکست مقابل کره جنوبی

تگ ها


تیم فوتبال امید ایران حمید استیلی تمرین تیم امید ایران تیم فوتبال امید چین انتخابی المپیک 2020 توکیو لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال