گزارش تمرین تیم‌ملی امید؛ غیبت دو استقلالی‌ و عدم‌حضور دستیاران خارجی

نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال امید با غیبت دو بازیکن استقلال برگزار شد و دستیاران خارجی که فرهاد مجیدی وعده داده بود در تمرین حاضر نبودند....

اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال امید کشورمان برای حضور در دور نهایی انتخابی المپیک 2020 توکیو، از ساعت 18 امروز ( چهارشنبه ) زیر نظر فرهاد مجیدی سرمربی این تیم در مجموعه ملی فوتبال آغاز شد.
به گزارش مدال،استقبال زیادی از سوی خبرنگاران و عکاسان خبری در کمپ تیم ملی به عمل آمد.

تمرین تیم امید با صحبت‌های حمید استیلی آغاز شد. سپس تمرینات تاکتیکی زیر نظر مجیدی شروع شد و بازیکنان دو به دو تقسیم شدند. آنها کار با توپ انجام دادند، در ادامه به دو گروه تقسیم شدند و به فوتبال درون تیمی روی آوردند.

 از 30 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم امید، 21 بازیکن در تمرین حضور داشتند و 9 نفر غایب بودند.

رضا شکاری بازیکن جدید تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز که در طول هفته جاری صحبت‌های زیادی از پیوستنش به تیم پرسپولیس به گوش می‌رسید، در تمرین تیم امید سوژه عکاسان و خبرنگاران شد.

محمد امین اسدی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس، تنها بازیکن دعوت شده از این تیم در اردوی تیم امید بود.

از چهار بازیکن دعوت شده از تیم استقلال فقط مهدی قائدی و سینا خادم‌پور حضور داشتند و محمد نوراللهی و رضا آذری غایب بودند.

در حالی که فرهاد مجیدی در اردوی قبلی تیم امید خبر از حضور دو دستیار خارجی در این تیم داده بود، اما امروز خبری از دستیاران خارجی نبود و فقط محمد حبیبی به عنوان مربی دروازه‌بانان در تمرین حضور داشت.

پس از گذشت 20 دقیقه از تمرین تیم و با درخواست مسئولان و حراست مجموعه، خبرنگاران محل تمرین را ترک کردند.

بیشتر بخوانید:

محصص: مجیدی هوش بالای فوتبالی دارد/ برای انتقاد از ویلموتس زود است

تگ ها


تمرین تیم ملی امید فوتبال